fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні нагородила переможця на RAU Awards 2023

08/ 12/ 2023
  BDO в Україні прийняла запрошення взяти участь у VI церемонії нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості України RAU Awards 2023 як незалежний аудитор та провести нагородження переможця конкурсу в номінації ПЕК. RAU Awards — щорічний ініціативний проєкт Асоціації рітейлерів України, призначений, щоб визначити найуспішніші компанії у сферах роздрібної торгівлі та девелопменту країни. Цьогоріч це вже VI церемонія. Усього було 18 номінацій і в одній з них, — а саме в номінації ПЕК Владислав Пугач, — аудитор BDO в Україні оголосив переможця. Ініціатива проведення конкурсу має дві ключові складові: проведення дослідження і вручення престижних нагород найкращим компаніям роздрібної торгівлі під категорією «Рітейлер року» та найкращим торговельно-розважальним центрам під категорією «Кращі ТРЦ/Shopping Centre Awards». Як визначають переможців конкурсу RAU Awards? Рейтинг найкращих компаній у сфері роздрібної торгівлі в рамках проєкту «Рітейлер року» формується на основі голосування учасників ринку, а також оцінки Експертної ради, у склад якої входять представники рітейлу, девелопменту та консалтингу. Рейтинг Кращих Торговельно-Розважальних Центрів (Shopping Centre Awards) складається на основі оцінки експертної ради та голосування учасників ринку. Учасники голосування заповнюють анкети в електронному вигляді, проставляють оцінки за заданими критеріями, далі за спеціальною формулою визначаються переможці кожної номінації. Переможцем номінації оголошується торговельна мережа, яка набрала найбільшу кількість балів у підсумковій оцінці у своїй номінації. Нагородження переможців конкурсу RAU Awards Коли всі голоси підраховані, проводиться церемонія нагородження переможців відповідно до їхніх номінацій.  Цьогоріч BDO в Україні виступили аудитором конкурсу, стежила за дотриманням усіх стандартів у підрахунку голосів, забезпечуючи чесний та прозорий відбір учасників і переможців RAU Awards 2023. На церемонії нагородження переможців у номінації ПЕК представник BDO в Україні оголосив переможця цього конкурсу та вручив іменну статуетку і подарунки від організаторів.  Компанія BDO в Україні надає консультаційні та аудиторські послуги у всіх секторах економіки, включно з приватним бізнесом, зокрема і рітейл, державні установи, неурядові організації, а також у рамках проєктів, які фінансуються міжнародними фінансовими організаціями та донорами. Якщо маєте подібні питання і у своїй компанії, звертайтесь до нас за детальною консультацією.

BDO в Україні прийняла запрошення взяти участь у VI церемонії нагородження кращих компаній сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості України RAU Awards 2023 як незалежний аудитор та провести нагородження переможця конкурсу в номінації ПЕК.

RAU Awards — щорічний ініціативний проєкт Асоціації рітейлерів України, призначений, щоб визначити найуспішніші компанії у сферах роздрібної торгівлі та девелопменту країни. Цьогоріч це вже VI церемонія. Усього було 18 номінацій і в одній з них, — а саме в номінації ПЕК Владислав Пугач, — аудитор BDO в Україні оголосив переможця.

Ініціатива проведення конкурсу має дві ключові складові: проведення дослідження і вручення престижних нагород найкращим компаніям роздрібної торгівлі під категорією «Рітейлер року» та найкращим торговельно-розважальним центрам під категорією «Кращі ТРЦ/Shopping Centre Awards».

Як визначають переможців конкурсу RAU Awards?

Рейтинг найкращих компаній у сфері роздрібної торгівлі в рамках проєкту «Рітейлер року» формується на основі голосування учасників ринку, а також оцінки Експертної ради, у склад якої входять представники рітейлу, девелопменту та консалтингу.
Рейтинг Кращих Торговельно-Розважальних Центрів (Shopping Centre Awards) складається на основі оцінки експертної ради та голосування учасників ринку.

Учасники голосування заповнюють анкети в електронному вигляді, проставляють оцінки за заданими критеріями, далі за спеціальною формулою визначаються переможці кожної номінації. Переможцем номінації оголошується торговельна мережа, яка набрала найбільшу кількість балів у підсумковій оцінці у своїй номінації.

Нагородження переможців конкурсу RAU Awards

Коли всі голоси підраховані, проводиться церемонія нагородження переможців відповідно до їхніх номінацій. 

Цьогоріч BDO в Україні виступили аудитором конкурсу, стежила за дотриманням усіх стандартів у підрахунку голосів, забезпечуючи чесний та прозорий відбір учасників і переможців RAU Awards 2023.
На церемонії нагородження переможців у номінації ПЕК представник BDO в Україні оголосив переможця цього конкурсу та вручив іменну статуетку і подарунки від організаторів. 

Компанія BDO в Україні надає консультаційні та аудиторські послуги у всіх секторах економіки, включно з приватним бізнесом, зокрема і рітейл, державні установи, неурядові організації, а також у рамках проєктів, які фінансуються міжнародними фінансовими організаціями та донорами. Якщо маєте подібні питання і у своїй компанії, звертайтесь до нас за детальною консультацією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: