fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні долучається до Diia.City United

04/ 05/ 2024
  BDO в Україні офіційно оголошує про долучення до Diia.City United, провідної бізнес-спілки, яка підтримує інновації та цифровізацію українського бізнесу. Приєднання до цієї ініціативи є стратегічним кроком компанії, що підкреслює її відданість розвитку та підтримці сучасного підприємництва в Україні. Diia.City United створена для об’єднання зусиль у розбудові інноваційного та конкурентоспроможного бізнес-середовища в Україні. Вступ до цієї спілки відображає бажання активно впроваджувати новітні технології та підтримувати цифрову трансформацію національної економіки. Важливим напрямом діяльності BDO в Україні є розвиток напряму ІТ-консалтингу та кібербезпеки. Мережа BDO є Золотим партнером Microsoft та має нагороду BDO 2023 Microsoft Security Partner of the Year Award. «На шляху до резидентства в Diia.City і приєднання до бізнес-спілки Diia.City United, ми виявляємо наше прагнення до інновацій та підтримки цифровізації українського бізнесу, аби зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу», — наголосила Віра Савченко, генеральний директор BDO в Україні. Ми віримо, що наша участь у Diia.City United відкриє нові можливості для розвитку наших клієнтів і партнерів і стане каталізатором для подальших інновацій в нашій країні. Звертайтесь до нас за додатковою консультацією щодо питань партнерства та аудиту для резидентів Diia.City.

BDO в Україні офіційно оголошує про долучення до Diia.City United, провідної бізнес-спілки, яка підтримує інновації та цифровізацію українського бізнесу.

Приєднання до цієї ініціативи є стратегічним кроком компанії, що підкреслює її відданість розвитку та підтримці сучасного підприємництва в Україні.

Diia.City United створена для об’єднання зусиль у розбудові інноваційного та конкурентоспроможного бізнес-середовища в Україні. Вступ до цієї спілки відображає бажання активно впроваджувати новітні технології та підтримувати цифрову трансформацію національної економіки.

Важливим напрямом діяльності BDO в Україні є розвиток напряму ІТ-консалтингу та кібербезпеки. Мережа BDO є Золотим партнером Microsoft та має нагороду BDO 2023 Microsoft Security Partner of the Year Award.

«На шляху до резидентства в Diia.City і приєднання до бізнес-спілки Diia.City United, ми виявляємо наше прагнення до інновацій та підтримки цифровізації українського бізнесу, аби зробити Україну кращим місцем для ведення бізнесу», — наголосила Віра Савченко, генеральний директор BDO в Україні.

Ми віримо, що наша участь у Diia.City United відкриє нові можливості для розвитку наших клієнтів і партнерів і стане каталізатором для подальших інновацій в нашій країні. Звертайтесь до нас за додатковою консультацією щодо питань партнерства та аудиту для резидентів Diia.City.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: