fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO увійшла в ТОП-10 найбільш значущих брендів у сфері професійних послуг у 2021 році

08/ 06/ 2021
  У нещодавно опублікованому рейтингу Brand Finance Global 500 2021 компанія BDO увійшла в ДЕСЯТКУ найсильніших і значущих брендів, які надають «професійні послуги» у світі. Brand Finance — це провідна світова консалтингова компанія з оцінки вартості брендів. Це визнання є свідченням стійкості глобальної мережі BDO протягом усього минулого року невизначеності і значних змін. Завдяки нашому вмінню реагувати, адаптуватися й розвиватися в цьому мінливому світі — компанії BDO вдалося не тільки втриматися на плаву, а й досягти успіху в складній ситуації пандемії. Уміння перебудовуватися для задоволення потреб клієнтів, що постійно змінюються, а також посилення інвестицій у сфері сучасних можливостей (таких як трансформація, кібербезпека, цифрові і хмарні технології) стали причиною успішного просування BDO в рейтингу найбільш значущих брендів у сфері професійних послуг в 2021 році.

У нещодавно опублікованому рейтингу Brand Finance “Global 500 2021” компанія BDO увійшла в ДЕСЯТКУ найсильніших і значущих брендів, які надають «професійні послуги» у світі.

Brand Finance — це провідна світова консалтингова компанія з оцінки вартості брендів.

Це визнання є свідченням стійкості глобальної мережі BDO протягом усього минулого року невизначеності і значних змін. Завдяки нашому вмінню реагувати, адаптуватися й розвиватися в цьому мінливому світі — компанії BDO вдалося не тільки втриматися на плаву, а й досягти успіху в складній ситуації пандемії.

Уміння перебудовуватися для задоволення потреб клієнтів, що постійно змінюються, а також посилення інвестицій у сфері сучасних можливостей (таких як трансформація, кібербезпека, цифрові і хмарні технології) стали причиною успішного просування BDO в рейтингу найбільш значущих брендів у сфері професійних послуг в 2021 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: