fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO Корпоративні Фінанси підсилюють команду

24/ 10/ 2017
  Команда BDO Корпоративні Фінанси посилилася директором департаменту корпоративних фінансів і двома аналітиками. Вони покликані розвивати експертизу команди в існуючих і нових проектах. Віталій Струков: «Ми раді вітати в нашій команді трьох нових професіоналів: Олександра Нестерука, який зайняв посаду Директора департаменту корпоративних фінансів, а також Олександра Войцеховського і Богдана Галкіна, які зайняли посади аналітиків/фахівців. Ми оптимістичні відносно українського ринку і віримо, що найближчими роками активність у фінансовій та інвестиційній сферах істотно виросте, тому розширення команди є логічним і давно запланованим кроком у розвитку нашого бізнесу і посиленню наших проектів з міжнародними інвесторами, cross-border операцій M&A, і проектів з фінансування українських клієнтів». Олександр Нестерук має значний досвід роботи в інвестиційному бізнесі та реальному секторі: до приєднання до BDO Корпоративні Фінанси Олександр працював в інвестиційній компанії A1 Group, а також в департаменті стратегії і управління інвестиціями промислової групи Interpipe. Олександр істотно підсилив команду як в роботі над існуючими проектами, так і у сфері залучення нових клієнтів. Олександр Войцеховський раніше працював у міжнародному холдингу Veon (холдингова компанія, якій в Україні належить найбільший мобільний оператор Київстар) і володіє серйозними знаннями і досвідом роботи в телекомунікаційному секторі. Богдан Галкін понад 5 років працював у банківському секторі (корпоративне фінансування) і добре знайомий з внутрішніми процесами у фінансових організаціях, що дозволить підсилити позиції BDO Корпоративні Фінанси в проектах по рефінансуванню і реструктуризації заборгованості клієнтів. Інформація про BDO BDO є пятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 67 000 співробітниками у 158 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові і юридичні послуги, консультації по управлінню і IT, фінансові консультації, послуги із стійкого розвитку і оцінки. У 2016 році Група BDО International зробила близько 840 операцій M&А на суму понад 35 млрд.дол.США. До 200 співробітників працюють в офісах, розташованих в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Фахівці BDO мають міжнародні сертифікати АССА, CIPA, МВА, CPA та інші, а також великий практичний досвід застосування МСФЗ. BDO в Україні є надійним і зручним партнером для швидкозростаючих українських компаній, стратегічних підприємств, державних органів та державних корпорацій. З травня 2016 BDO в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP з фокусом на SAP Business One.

Команда BDO Корпоративні Фінанси посилилася директором департаменту корпоративних фінансів і двома аналітиками. Вони покликані розвивати експертизу команди в існуючих і нових проектах.

Віталій Струков: «Ми раді вітати в нашій команді трьох нових професіоналів: Олександра Нестерука, який зайняв посаду Директора департаменту корпоративних фінансів, а також Олександра Войцеховського і Богдана Галкіна, які зайняли посади аналітиків/фахівців.

Ми оптимістичні відносно українського ринку і віримо, що найближчими роками активність у фінансовій та інвестиційній сферах істотно виросте, тому розширення команди є логічним і давно запланованим кроком у розвитку нашого бізнесу і посиленню наших проектів з міжнародними інвесторами, cross-border операцій M&A, і проектів з фінансування українських клієнтів».

Олександр Нестерук має значний досвід роботи в інвестиційному бізнесі та реальному секторі: до приєднання до BDO Корпоративні Фінанси Олександр працював в інвестиційній компанії A1 Group, а також в департаменті стратегії і управління інвестиціями промислової групи Interpipe. Олександр істотно підсилив команду як в роботі над існуючими проектами, так і у сфері залучення нових клієнтів.

Олександр Войцеховський раніше працював у міжнародному холдингу Veon (холдингова компанія, якій в Україні належить найбільший мобільний оператор Київстар) і володіє серйозними знаннями і досвідом роботи в телекомунікаційному секторі.

Богдан Галкін понад 5 років працював у банківському секторі (корпоративне фінансування) і добре знайомий з внутрішніми процесами у фінансових організаціях, що дозволить підсилити позиції BDO Корпоративні Фінанси в проектах по рефінансуванню і реструктуризації заборгованості клієнтів.

Інформація про BDO

BDO є п’ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж: 67 000 співробітниками у 158 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові і юридичні послуги, консультації по управлінню і IT, фінансові консультації, послуги із стійкого розвитку і оцінки. У 2016 році Група BDО International зробила близько 840 операцій M&А на суму понад 35 млрд.дол.США.

До 200 співробітників працюють в офісах, розташованих в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Фахівці BDO мають міжнародні сертифікати АССА, CIPA, МВА, CPA та інші, а також великий практичний досвід застосування МСФЗ.

BDO в Україні є надійним і зручним партнером для швидкозростаючих українських компаній, стратегічних підприємств, державних органів та державних корпорацій.

З травня 2016 BDO в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP з фокусом на SAP Business One.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: