fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO Academy отримала повторну акредитацію від ACCA на 2024-2025 роки

26/ 04/ 2024
    BDO Academy вкотре отримала статус акредитованого провайдера Асоціації Сертифікованих Бухгалтерів (ACCA). Цей сертифікат свідчить про високу якість і стандарти у сфері професійної підготовки, що використовуються BDO Academy під час підготовки фахівців. Отримання цієї акредитації від АССА підкреслює престиж і компетентність на ринку консалтингових послуг в Україні. BDO Academy успішно пройшла процедуру акредитації та підтвердила відповідність цим вимогам. Ця акредитація свідчить про визнання BDO Academy як провайдера вищого класу у сфері професійного розвитку фахівців. Статус Registered Learning Partner підтверджує високу якість навчання і гарантує відповідність освітніх програм вимогам АССА. BDO Academy, з багаторічним досвідом у сфері професійної освіти для фінансових фахівців, вже неодноразово доводила надійність як провайдер професійного розвитку. Співпрацюючи з АССА, ми готуємо студентів до складання іспиту ACCA DipIFR та отримання диплома АССА, що підтверджує їхню кваліфікацію у сфері МСФЗ. АССА є найбільшою міжнародною асоціацією для бухгалтерів і фінансистів, що об’єднує понад 527 000 студентів та 219 000 членів у 179 країнах. Її мета полягає в розвитку фінансової професії країн світу. DipIFR є одним з 14 іспитів, які необхідно скласти для отримання повної кваліфікації АССА. Цей диплом підтверджує професійні знання і практичні навички в галузі застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), що є дуже цінним для фахівців у фінансовій сфері. Якщо ви прагнете здобути диплом DipIFR, BDO Academy пропонує курс підготовки для складання іспиту DipIFR. Наші професійні викладачі забезпечать індивідуальний підхід і підтримку протягом навчання, щоб забезпечити високий рівень успішності. Наразі ми пропонуємо зареєструватись на тренінг “Експрес підготовка до іспиту ACCA DipIFR: практика рішення задач”. Це 19 академічних годин, де ви поглиблюєтесь у реальні іспитові ситуації, здобуваючи не тільки теоретичні знання, але й практичні навички для вирішення складних завдань. Реєструйтеся на наш курс і створюйте своє майбутнє у сфері фінансів разом з BDO Academy. Спеціальна знижка — 30% для слухачів основного курсу! Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером +38 095 310-17-82 або за електронною адресою [email protected]

 

BDO Academy вкотре отримала статус акредитованого провайдера Асоціації Сертифікованих Бухгалтерів (ACCA).

Цей сертифікат свідчить про високу якість і стандарти у сфері професійної підготовки, що використовуються BDO Academy під час підготовки фахівців. Отримання цієї акредитації від АССА підкреслює престиж і компетентність на ринку консалтингових послуг в Україні.

BDO Academy успішно пройшла процедуру акредитації та підтвердила відповідність цим вимогам. Ця акредитація свідчить про визнання BDO Academy як провайдера вищого класу у сфері професійного розвитку фахівців.

Статус Registered Learning Partner підтверджує високу якість навчання і гарантує відповідність освітніх програм вимогам АССА. BDO Academy, з багаторічним досвідом у сфері професійної освіти для фінансових фахівців, вже неодноразово доводила надійність як провайдер професійного розвитку. Співпрацюючи з АССА, ми готуємо студентів до складання іспиту ACCA DipIFR та отримання диплома АССА, що підтверджує їхню кваліфікацію у сфері МСФЗ.

АССА є найбільшою міжнародною асоціацією для бухгалтерів і фінансистів, що об’єднує понад 527 000 студентів та 219 000 членів у 179 країнах. Її мета полягає в розвитку фінансової професії країн світу.

DipIFR є одним з 14 іспитів, які необхідно скласти для отримання повної кваліфікації АССА. Цей диплом підтверджує професійні знання і практичні навички в галузі застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), що є дуже цінним для фахівців у фінансовій сфері.

Якщо ви прагнете здобути диплом DipIFR, BDO Academy пропонує курс підготовки для складання іспиту DipIFR. Наші професійні викладачі забезпечать індивідуальний підхід і підтримку протягом навчання, щоб забезпечити високий рівень успішності.

Наразі ми пропонуємо зареєструватись на тренінг Експрес підготовка до іспиту ACCA DipIFR: практика рішення задач.

Це 19 академічних годин, де ви поглиблюєтесь у реальні іспитові ситуації, здобуваючи не тільки теоретичні знання, але й практичні навички для вирішення складних завдань.
Реєструйтеся на наш курс і створюйте своє майбутнє у сфері фінансів разом з BDO Academy.

Спеціальна знижка — 30% для слухачів основного курсу!

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером +38 095 310-17-82 або за електронною адресою [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: