fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бажаєте все встигати?

17/ 06/ 2021
  «Ах, боже мій, боже мій! Як я спізнююся! » - трагічно вигукував Білий кролик, персонаж «Аліси в Країні Чудес». Вам трапляється часто йому вторити, адже ви теж нічого не встигаєте? Розберімося, кому дійсно потрібен тайм-менеджмент. Уявіть собі Дарину. Дарині 33 роки, вона працює в компанії Сергія. У Дарини є 2 дитини та вона пише дисертацію. Я не розумію, куди провалилися пів року, - в паніці вигукує Дарина. - Через два тижні моя дисертація повинна бути у рецензента, а у мене перша половина в чернетці, а друга взагалі складається з розрізнених заміток! Не уявляю, що я буду робити». Сергій, у цей час, вторить Дарині: «Для запуску проєкту потрібні розрахунки, а ви їх затримуєте, в результаті весь відділ гальмує». Сумна ситуація, правда? Проблема в тому, що складності з часом не починаються різко, вони завжди є. Просто хтось вміє керувати власним часом, а хтось - ні. Найпарадоксальніше те, що проблеми з часом можуть починатися ще в дитинстві. Як? Памятайте Дарину? Її доньку звати Світлана. Світланка вчиться в 5 класі та теж скаржиться на гостру нестачу цього цінного ресурсу: «Нам стільки задають, що я сиджу за домашкою іноді до одинадцятої. А мені ще хочеться з друзями погуляти, та на компьютері пограти!» Але в добі 24 години - і більше не буде. Тоді виникає питання, а кому потрібен тайм-менеджмент? 1️⃣ Тайм-менеджмент безумовно стане в нагоді тим, у кого в житті понад двох «активних сфер». Тобто крім домашніх справ і роботи є ще бажання розвиватися, робити карєру, приділяти час друзям, улюбленному хобі, займатися спортом і подорожами. 2️⃣ Втім, і одна сфера життя може бути дуже активною: наприклад, бізнес з великим оборотом і великою кількістю співробітників. Або бізнес на етапі становлення, коли потрібно якомога швидше досягти помітних результатів. З цими завданнями без упорядкування свого часу не впоратися. 3️⃣ Діти: поки вони не стали самостійними, нам здається, що вони поглинають увесь наш час. І самим дітлахам потрібен тайм-менеджмент. Бажаєте все встигати? Тайм-менеджмент Квест Turbo 21 -  для вас, для родини та друзів. Корпоративний Тайм-менеджмент - для вас та вашої команди.

«Ах, боже мій, боже мій! Як я спізнююся! » – трагічно вигукував Білий кролик, персонаж «Аліси в Країні Чудес». Вам трапляється часто йому вторити, адже ви теж нічого не встигаєте? Розберімося, кому дійсно потрібен тайм-менеджмент.

Уявіть собі Дарину. Дарині 33 роки, вона працює в компанії Сергія. У Дарини є 2 дитини та вона пише дисертацію.

“Я не розумію, куди провалилися пів року, – в паніці вигукує Дарина. – Через два тижні моя дисертація повинна бути у рецензента, а у мене перша половина в чернетці, а друга взагалі складається з розрізнених заміток! Не уявляю, що я буду робити». Сергій, у цей час, вторить Дарині: «Для запуску проєкту потрібні розрахунки, а ви їх затримуєте, в результаті весь відділ гальмує».

Сумна ситуація, правда?

Проблема в тому, що складності з часом не починаються різко, вони завжди є. Просто хтось вміє керувати власним часом, а хтось – ні. Найпарадоксальніше те, що проблеми з часом можуть починатися ще в дитинстві.

Як?

Пам’ятайте Дарину? Її доньку звати Світлана. Світланка вчиться в 5 класі та теж скаржиться на гостру нестачу цього цінного ресурсу: «Нам стільки задають, що я сиджу за домашкою іноді до одинадцятої. А мені ще хочеться з друзями погуляти, та на компьютері пограти!»

Але в добі 24 години – і більше не буде.

Тоді виникає питання, а кому потрібен тайм-менеджмент?

1️⃣ Тайм-менеджмент безумовно стане в нагоді тим, у кого в житті понад двох «активних сфер». Тобто крім домашніх справ і роботи є ще бажання розвиватися, робити кар’єру, приділяти час друзям, улюбленному хобі, займатися спортом і подорожами.

2️⃣ Втім, і одна сфера життя може бути дуже активною: наприклад, бізнес з великим оборотом і великою кількістю співробітників. Або бізнес на етапі становлення, коли потрібно якомога швидше досягти помітних результатів. З цими завданнями без упорядкування свого часу не впоратися.

3️⃣ Діти: поки вони не стали самостійними, нам здається, що вони поглинають увесь наш час. І самим дітлахам потрібен тайм-менеджмент.

Бажаєте все встигати?

Тайм-менеджмент Квест Turbo 21 –  для вас, для родини та друзів.

Корпоративний Тайм-менеджмент – для вас та вашої команди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: