fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бажаєш інтегрувати свій бренд у кіберспорт?

21/ 05/ 2021
  Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA), №1 національний організатор кіберспортивних турнірів в Україні запрошує до партнерства в рамках другого турнірного сезону, що буде проходити з серпня по грудень 2021р. В рамках сезону UPEA проведе турніри для різних категорій гравців, так для початківців пройдуть Шкільна ліга та Студентська ліга України. Для професійних гравців буде організований Чемпіонат України. Також окремо буде проведена Бізнес Ліга - відкритий кіберспортивний турнір Асоціації серед представників українського бізнесу. Загальний призовий фонд другого турнірного сезону складе більше 2 000 000 грн. Аудиторія кіберспорту в Україні становить більше двох мільйонів людей, 90% це чоловіки у віці 18-36 років. Стаючи нашим партнером, ви отримуєте доступ до молодої активної аудиторії, яка не сприймає стандартні рекламні прояви. Головна мета Асоціації - це розвиток і популяризація кіберспорту в Україні з метою зробити його спортом №1 в країні. Партнерами Асоціації виступають такі компанії як Lenovo, Оболонь, GG.Bet, Boosta та інші. Серед соціальних ініціатив, Асоціація проводить ряд заходів для ветеранів АТО/ООС, людей з інвалідністю, а також людей пенсійного віку, усі проекти проходять в рамках соціального проекту UPEA “Відповідальність Ліга”, який в 2021 році буде масштабований одразу в 6 великих містах України. З приводу співпраці звертайтесь до Анни Хілініченко, Partnerships Director UPEA: [email protected]  _____________ Довідка: Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) - громадська спілка, місія якої дати можливість кожному громадянину України стати частиною кіберспортивної екосистеми. Асоціація створена найвпливовішими гравцями індустрії кіберспорту з метою побудувати тісний звязок між державою, аматорськими та професійними рівнями для подальшого розвитку та популяризації кіберспорту в Україні. Для досягнення цієї мети UPEA поєднує спортивну, соціальну та наукову складові. Основна мета роботи Асоціації в напрямку спорту - побудувати прозору всеукраїнську систему турнірів, що обєднує усіх бажаючих від початківців до професіоналів, та створює соціальний ліфт. У співробітництві з державою та громадськістю, основна мета Асоціації - продемонструвати українському суспільству ефективність та прикладну корисність кіберспорту, залучаючи до цього різні соціальні групи, такі як учасники бойових дій, люди з інвалідністю, люди похилого віку та інші. В напрямку науки наша мета впроваджувати кіберспорт у ВУЗи та середні навчальні заклади. Також у плідній співпраці з науковцями, Асоціація хоче стати частиною міжнародних наукових досліджень, що вивчають вплив кіберспорту на різні аспекти фізичного, психологічного та соціального розвитку гравців. Ми в соціальних мережах: Facebook | Twitter | LinkedIn | Instagram Вебсайт: www.upea.com.ua

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA), №1 національний організатор кіберспортивних турнірів в Україні запрошує до партнерства в рамках другого турнірного сезону, що буде проходити з серпня по грудень 2021р.

В рамках сезону UPEA проведе турніри для різних категорій гравців, так для початківців пройдуть Шкільна ліга та Студентська ліга України. Для професійних гравців буде організований Чемпіонат України. Також окремо буде проведена Бізнес Ліга – відкритий кіберспортивний турнір Асоціації серед представників українського бізнесу. Загальний призовий фонд другого турнірного сезону складе більше 2 000 000 грн.

Аудиторія кіберспорту в Україні становить більше двох мільйонів людей, 90% це чоловіки у віці 18-36 років. Стаючи нашим партнером, ви отримуєте доступ до молодої активної аудиторії, яка не сприймає стандартні рекламні прояви.

Головна мета Асоціації – це розвиток і популяризація кіберспорту в Україні з метою зробити його спортом №1 в країні.

Партнерами Асоціації виступають такі компанії як Lenovo, Оболонь, GG.Bet, Boosta та інші.

Серед соціальних ініціатив, Асоціація проводить ряд заходів для ветеранів АТО/ООС, людей з інвалідністю, а також людей пенсійного віку, усі проекти проходять в рамках соціального проекту UPEA “Відповідальність Ліга”, який в 2021 році буде масштабований одразу в 6 великих містах України.

З приводу співпраці звертайтесь до Анни Хілініченко, Partnerships Director UPEA: [email protected] 

_____________

Довідка:

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) – громадська спілка, місія якої дати можливість кожному громадянину України стати частиною кіберспортивної екосистеми. Асоціація створена найвпливовішими гравцями індустрії кіберспорту з метою побудувати тісний зв’язок між державою, аматорськими та професійними рівнями для подальшого розвитку та популяризації кіберспорту в Україні.

Для досягнення цієї мети UPEA поєднує спортивну, соціальну та наукову складові.

Основна мета роботи Асоціації в напрямку спорту – побудувати прозору всеукраїнську систему турнірів, що об’єднує усіх бажаючих від початківців до професіоналів, та створює соціальний ліфт. У співробітництві з державою та громадськістю, основна мета Асоціації – продемонструвати українському суспільству ефективність та прикладну корисність кіберспорту, залучаючи до цього різні соціальні групи, такі як учасники бойових дій, люди з інвалідністю, люди похилого віку та інші. В напрямку науки наша мета впроваджувати кіберспорт у ВУЗи та середні навчальні заклади. Також у плідній співпраці з науковцями, Асоціація хоче стати частиною міжнародних наукових досліджень, що вивчають вплив кіберспорту на різні аспекти фізичного, психологічного та соціального розвитку гравців.

Ми в соціальних мережах: Facebook | Twitter | LinkedIn | Instagram

Вебсайт: www.upea.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: