fbpx

Банк «Південний» увійшов до рейтингу 50 найкращих роботодавців України за версією Forbes

25/ 01/ 2021
  Акціонерний банк «Південний» увійшов до рейтингу «50 найкращих роботодавців України» за версією журналу Forbes, посівши в переліку 35 місце. Рейтинг було опубліковано в січневому номері українського видання. До нього потрапили компанії з оборотом понад 4 млрд грн та кількістю співробітників більш ніж 1 тис. людей. Серед 50 найкращих роботодавців країни – 10 банків та 7 ІТ-компаній. Як зазначає редакція Forbes, завдяки високій корпоративній культурі та гідній винагороді працівники цих галузей частіше задоволені своєю роботою. Серед 10 банків, які представлені в рейтингу, «Південний» посів 6 позицію, набравши 69 балів зі 100 можливих.  «Тішить, що наша корпоративна культура та комплексна політика щодо персоналу отримали незалежне визнання. Важливо, що оцінка містить як обєктивні показники, так і ставлення наших співробітників. Наша мета – стати одним із кращих роботодавців країни, де співробітники відчувають себе надійно та можуть розвиватися як професіонали», – зазначила голова правління банку «Південний» Алла Ванецьянц. Опитування було проведено Forbes у партнерстві з сайтом пошуку роботи work.ua серед 150 найбільших українських компаній. Компаніям було запропоновано розповсюдити анкету-опитувальник серед працівників, посилання на неї також було опубліковано на сторінках Forbes у соціальних мережах, при цьому участь у дослідженні могли взяти всі охочі. Анкету заповнили 11 675 респондентів. Також для створення рейтингу використали оцінки експертів ринку праці та інформацію з відкритих джерел. Рейтинг роботодавців сформований за 100-бальною шкалою. 60 % підсумкової оцінки отримали з оцінок працівників компаній, 20 % – з оцінок експертів ринку праці, 20 % – з інших джерел. Рейтинг складався за вісьмома критеріями оцінки: лояльність співробітників (25 %); заробітна плата (20 %); робоче місце й графік роботи (20 %); інформаційна відкритість (10 %); наявність і склад соціального пакета (5 %); можливості розвитку в компанії (5 %); відчуття турботи з боку компанії під час коронакризи (5 %); інші фактори (10 %).

Акціонерний банк «Південний» увійшов до рейтингу «50 найкращих роботодавців України» за версією журналу Forbes, посівши в переліку 35 місце.

Рейтинг було опубліковано в січневому номері українського видання. До нього потрапили компанії з оборотом понад 4 млрд грн та кількістю співробітників більш ніж 1 тис. людей.

Серед 50 найкращих роботодавців країни – 10 банків та 7 ІТ-компаній. Як зазначає редакція Forbes, завдяки високій корпоративній культурі та гідній винагороді працівники цих галузей частіше задоволені своєю роботою. Серед 10 банків, які представлені в рейтингу, «Південний» посів 6 позицію, набравши 69 балів зі 100 можливих.

 «Тішить, що наша корпоративна культура та комплексна політика щодо персоналу отримали незалежне визнання. Важливо, що оцінка містить як об’єктивні показники, так і ставлення наших співробітників. Наша мета – стати одним із кращих роботодавців країни, де співробітники відчувають себе надійно та можуть розвиватися як професіонали», – зазначила голова правління банку «Південний» Алла Ванецьянц.

Опитування було проведено Forbes у партнерстві з сайтом пошуку роботи work.ua серед 150 найбільших українських компаній. Компаніям було запропоновано розповсюдити анкету-опитувальник серед працівників, посилання на неї також було опубліковано на сторінках Forbes у соціальних мережах, при цьому участь у дослідженні могли взяти всі охочі. Анкету заповнили 11 675 респондентів.

Також для створення рейтингу використали оцінки експертів ринку праці та інформацію з відкритих джерел.

Рейтинг роботодавців сформований за 100-бальною шкалою. 60 % підсумкової оцінки отримали з оцінок працівників компаній, 20 % – з оцінок експертів ринку праці, 20 % – з інших джерел.

Рейтинг складався за вісьмома критеріями оцінки:

  • лояльність співробітників (25 %);
  • заробітна плата (20 %);
  • робоче місце й графік роботи (20 %);
  • інформаційна відкритість (10 %);
  • наявність і склад соціального пакета (5 %);
  • можливості розвитку в компанії (5 %);
  • відчуття турботи з боку компанії під час коронакризи (5 %);
  • інші фактори (10 %).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: