fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» увійшов до рейтингу 50 найкращих роботодавців України за версією Forbes

25/ 01/ 2021
  Акціонерний банк «Південний» увійшов до рейтингу «50 найкращих роботодавців України» за версією журналу Forbes, посівши в переліку 35 місце. Рейтинг було опубліковано в січневому номері українського видання. До нього потрапили компанії з оборотом понад 4 млрд грн та кількістю співробітників більш ніж 1 тис. людей. Серед 50 найкращих роботодавців країни – 10 банків та 7 ІТ-компаній. Як зазначає редакція Forbes, завдяки високій корпоративній культурі та гідній винагороді працівники цих галузей частіше задоволені своєю роботою. Серед 10 банків, які представлені в рейтингу, «Південний» посів 6 позицію, набравши 69 балів зі 100 можливих.  «Тішить, що наша корпоративна культура та комплексна політика щодо персоналу отримали незалежне визнання. Важливо, що оцінка містить як обєктивні показники, так і ставлення наших співробітників. Наша мета – стати одним із кращих роботодавців країни, де співробітники відчувають себе надійно та можуть розвиватися як професіонали», – зазначила голова правління банку «Південний» Алла Ванецьянц. Опитування було проведено Forbes у партнерстві з сайтом пошуку роботи work.ua серед 150 найбільших українських компаній. Компаніям було запропоновано розповсюдити анкету-опитувальник серед працівників, посилання на неї також було опубліковано на сторінках Forbes у соціальних мережах, при цьому участь у дослідженні могли взяти всі охочі. Анкету заповнили 11 675 респондентів. Також для створення рейтингу використали оцінки експертів ринку праці та інформацію з відкритих джерел. Рейтинг роботодавців сформований за 100-бальною шкалою. 60 % підсумкової оцінки отримали з оцінок працівників компаній, 20 % – з оцінок експертів ринку праці, 20 % – з інших джерел. Рейтинг складався за вісьмома критеріями оцінки: лояльність співробітників (25 %); заробітна плата (20 %); робоче місце й графік роботи (20 %); інформаційна відкритість (10 %); наявність і склад соціального пакета (5 %); можливості розвитку в компанії (5 %); відчуття турботи з боку компанії під час коронакризи (5 %); інші фактори (10 %).

Акціонерний банк «Південний» увійшов до рейтингу «50 найкращих роботодавців України» за версією журналу Forbes, посівши в переліку 35 місце.

Рейтинг було опубліковано в січневому номері українського видання. До нього потрапили компанії з оборотом понад 4 млрд грн та кількістю співробітників більш ніж 1 тис. людей.

Серед 50 найкращих роботодавців країни – 10 банків та 7 ІТ-компаній. Як зазначає редакція Forbes, завдяки високій корпоративній культурі та гідній винагороді працівники цих галузей частіше задоволені своєю роботою. Серед 10 банків, які представлені в рейтингу, «Південний» посів 6 позицію, набравши 69 балів зі 100 можливих.

 «Тішить, що наша корпоративна культура та комплексна політика щодо персоналу отримали незалежне визнання. Важливо, що оцінка містить як об’єктивні показники, так і ставлення наших співробітників. Наша мета – стати одним із кращих роботодавців країни, де співробітники відчувають себе надійно та можуть розвиватися як професіонали», – зазначила голова правління банку «Південний» Алла Ванецьянц.

Опитування було проведено Forbes у партнерстві з сайтом пошуку роботи work.ua серед 150 найбільших українських компаній. Компаніям було запропоновано розповсюдити анкету-опитувальник серед працівників, посилання на неї також було опубліковано на сторінках Forbes у соціальних мережах, при цьому участь у дослідженні могли взяти всі охочі. Анкету заповнили 11 675 респондентів.

Також для створення рейтингу використали оцінки експертів ринку праці та інформацію з відкритих джерел.

Рейтинг роботодавців сформований за 100-бальною шкалою. 60 % підсумкової оцінки отримали з оцінок працівників компаній, 20 % – з оцінок експертів ринку праці, 20 % – з інших джерел.

Рейтинг складався за вісьмома критеріями оцінки:

  • лояльність співробітників (25 %);
  • заробітна плата (20 %);
  • робоче місце й графік роботи (20 %);
  • інформаційна відкритість (10 %);
  • наявність і склад соціального пакета (5 %);
  • можливості розвитку в компанії (5 %);
  • відчуття турботи з боку компанії під час коронакризи (5 %);
  • інші фактори (10 %).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: