fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Львів залучив 10 млн євро від Фонду розвитку EFSE на підтримку малого та середнього бізнесу

03/ 07/ 2024
  Для збільшення можливостей кредитування малого та середнього бізнесу Західного регіону України Банк Львів залучив 10 млн євро у гривневому еквіваленті від European Fund for Southeast Europe (EFSE). Кошти спрямують на розвиток проєктів вітчизняних підприємців. Договір про партнерство підписали 11 червня 2024 року у Берліні під час міжнародної Конференції з питань відновлення України. Банк Львів вкотре доводить, що готовий підтримувати малий та середній бізнес в умовах війни, надаючи йому доступне довгострокове фінансування. Кошти, які надійшли від EFSE, дозволять підприємствам масштабуватися, посилювати міжнародну взаємодію, нарощувати виробництво, створювати додаткові робочі місця. Важливо, що за умовами співпраці, бізнес, який залучатиме кредит, отримає грант у розмірі 10% від суми позики. “Малий та середній бізнес є основою економіки. Його стабільне функціонування та розвиток є критично важливими для економічного зростання країни. Завдяки фінансовій підтримці від EFSE, Банк Львів може надавати вигідні кредитні умови, що сприяє підвищенню стійкості та конкурентоспроможності українських підприємств на внутрішньому та міжнародному ринках”, – додав Ашот Абраамян, голова правління Банку Львів. Андреа Гагманн, голова EFSE, додала: «Співпраця між EFSE та Банком Львів є важливим кроком до економічного відновлення України, що сприяє швидкій відбудові та економічній інтеграції країни». Бути вільним – це об’єднуватися заради спільної мети. * * *  Про EFSE Інвестиційний фонд впливу, заснований у 2005 році, Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) має на меті сприяти економічному розвитку та процвітанню в Південно-Східній Європі та країнах Східного партнерства. EFSE був створений KfW Development Bank за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Європейської комісії. Як перше державно-приватне партнерство такого типу, EFSE залучає капітал від донорських агентств, міжнародних фінансових установ та приватних інституційних інвесторів.  Радником EFSE виступає компанія Finance in Motion GmbH з Німеччини, а менеджером фонду є –  Hauck & Aufhäuser Fund Services S.A. з Люксембургу. Для додаткової інформації про EFSE переходьте на сайт:: www.efse.lu Про Банк Львів Банк Львів – це банк, що фокусується на обслуговуванні малого та середнього бізнесу у західних областях України. Згідно з фінансовою звітністю на кінець 2023 року, кредитний портфель складає 171 мільйонів євро. Банк має багаторічний досвід у співпраці з агробізнесом та компаніями, що дбають про оточуюче середовище.

Для збільшення можливостей кредитування малого та середнього бізнесу Західного регіону України Банк Львів залучив 10 млн євро у гривневому еквіваленті від European Fund for Southeast Europe (EFSE). Кошти спрямують на розвиток проєктів вітчизняних підприємців. Договір про партнерство підписали 11 червня 2024 року у Берліні під час міжнародної Конференції з питань відновлення України.

Банк Львів вкотре доводить, що готовий підтримувати малий та середній бізнес в умовах війни, надаючи йому доступне довгострокове фінансування. Кошти, які надійшли від EFSE, дозволять підприємствам масштабуватися, посилювати міжнародну взаємодію, нарощувати виробництво, створювати додаткові робочі місця. Важливо, що за умовами співпраці, бізнес, який залучатиме кредит, отримає грант у розмірі 10% від суми позики.

“Малий та середній бізнес є основою економіки. Його стабільне функціонування та розвиток є критично важливими для економічного зростання країни. Завдяки фінансовій підтримці від EFSE, Банк Львів може надавати вигідні кредитні умови, що сприяє підвищенню стійкості та конкурентоспроможності українських підприємств на внутрішньому та міжнародному ринках”, – додав Ашот Абраамян, голова правління Банку Львів.

Андреа Гагманн, голова EFSE, додала: «Співпраця між EFSE та Банком Львів є важливим кроком до економічного відновлення України, що сприяє швидкій відбудові та економічній інтеграції країни».

Бути вільним – це об’єднуватися заради спільної мети.

* * * 

Про EFSE

Інвестиційний фонд впливу, заснований у 2005 році, Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) має на меті сприяти економічному розвитку та процвітанню в Південно-Східній Європі та країнах Східного партнерства. EFSE був створений KfW Development Bank за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Європейської комісії. Як перше державно-приватне партнерство такого типу, EFSE залучає капітал від донорських агентств, міжнародних фінансових установ та приватних інституційних інвесторів.  Радником EFSE виступає компанія Finance in Motion GmbH з Німеччини, а менеджером фонду є –  Hauck & Aufhäuser Fund Services S.A. з Люксембургу. Для додаткової інформації про EFSE переходьте на сайт:: www.efse.lu

Про Банк Львів

Банк Львів – це банк, що фокусується на обслуговуванні малого та середнього бізнесу у західних областях України. Згідно з фінансовою звітністю на кінець 2023 року, кредитний портфель складає 171 мільйонів євро. Банк має багаторічний досвід у співпраці з агробізнесом та компаніями, що дбають про оточуюче середовище.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: