fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Львів отримає 20 мільйонів євро від ЄБРР для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

03/ 07/ 2024
  Банк Львів залучив кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для підтримки малого та середнього бізнесу у Західному регіоні України. Йдеться про інвестиції на суму 20 мільйонів євро у національній валюті. Договір про партнерство був підписаний на міжнародній Конференції з питань відновлення України, що відбулася 11-12 червня 2024 року у Берліні.  Кошти допоможуть підтримати підприємства, які в умовах повномасштабної війни потребують фінансування для власного розвитку та масштабування. Особливу увагу буде приділено «зеленим» проєктам компаній, які обрали шлях енергонезалежності та прагнуть позитивно впливати на навколишнє середовище. «Наш банк завжди знаходиться поряд з нашими клієнтами, особливо у скрутний час. Кредит від ЄБРР допоможе фінансувати бізнес, який попри всі складнощі та труднощі готовий розвиватися далі. Особливо – у напряму екологічної відповідальності», — додає Ашот Абраамян, голова правління Банку Львів. Нагадаємо, з початку війни ЄБРР інвестував в Україну понад 4 мільярди євро. Поряд із підтримкою приватного сектору, стратегічними пріоритетами ЄБРР в Україні є забезпечення енергетичної безпеки, життєво важливої інфраструктури, продовольчої безпеки та торгівлі. ЄБРР рішуче засудив російське вторгнення і пообіцяв стояти разом з Україною. На початку квітня 2022 року Рада керуючих ЄБРР проголосувала за призупинення на невизначений час доступу Росії та Білорусі до фінансування і технічної допомоги ЄБРР. Банк також закрив свої офіси у цих двох країнах. Окрім пакета заходів з підвищення стійкості для України та сусідніх країн, які зазнали впливу війни, ЄБРР пообіцяв допомогти у фінансуванні відновлення України, коли для цього будуть сприятливі умови. Бути вільним – це об’єднуватися заради спільної мети.

Банк Львів залучив кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для підтримки малого та середнього бізнесу у Західному регіоні України. Йдеться про інвестиції на суму 20 мільйонів євро у національній валюті. Договір про партнерство був підписаний на міжнародній Конференції з питань відновлення України, що відбулася 11-12 червня 2024 року у Берліні. 

Кошти допоможуть підтримати підприємства, які в умовах повномасштабної війни потребують фінансування для власного розвитку та масштабування. Особливу увагу буде приділено «зеленим» проєктам компаній, які обрали шлях енергонезалежності та прагнуть позитивно впливати на навколишнє середовище.

«Наш банк завжди знаходиться поряд з нашими клієнтами, особливо у скрутний час. Кредит від ЄБРР допоможе фінансувати бізнес, який попри всі складнощі та труднощі готовий розвиватися далі. Особливо – у напряму екологічної відповідальності», — додає Ашот Абраамян, голова правління Банку Львів.

Нагадаємо, з початку війни ЄБРР інвестував в Україну понад 4 мільярди євро. Поряд із підтримкою приватного сектору, стратегічними пріоритетами ЄБРР в Україні є забезпечення енергетичної безпеки, життєво важливої інфраструктури, продовольчої безпеки та торгівлі.

ЄБРР рішуче засудив російське вторгнення і пообіцяв стояти разом з Україною. На початку квітня 2022 року Рада керуючих ЄБРР проголосувала за призупинення на невизначений час доступу Росії та Білорусі до фінансування і технічної допомоги ЄБРР. Банк також закрив свої офіси у цих двох країнах. Окрім пакета заходів з підвищення стійкості для України та сусідніх країн, які зазнали впливу війни, ЄБРР пообіцяв допомогти у фінансуванні відновлення України, коли для цього будуть сприятливі умови.

Бути вільним – це об’єднуватися заради спільної мети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: