fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie виступила юридичним радником Першого українського міжнародного банку у зв’язку з укладенням попередньої угоди з Getin Holding щодо купівлі-продажу акцій АТ “Ідея Банк”

12/ 11/ 2021
  Київ, Україна, 12 листопада 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичний супровід Першому українському міжнародному банку (ПУМБ) щодо підготовки, узгодження умов та укладення попереднього договору купівлі-продажу акцій АТ Ідея Банк (Україна), єдиним його акціонером якого є фінансова група Getin Holding S.A. (Польща). У разі успішного завершення цієї транзакції, ПУМБ розширить свій сегмент бізнесу для роздрібних клієнтів за рахунок сегменту споживчого кредитування АТ Ідея Банк та його цифрової платформи. Команду юристів, яка працювала над транзакцією, очолили партнер Вячеслав Якимчук та радник Андрій Москалик. До складу команди також увійшли юристи Ганна Смирнова та Марія Горох(практика банківського права), Микита Стеблюк та Артем Сінельніков (практика корпоративного права), Дмитро Скидан (практика інтелектуальної власності), Анна Степанова (практика трудового права) та Андрій Левченко (практика нерухомості). Про ПУМБ Заснований у 1991 році, Перший український міжнародний банк (ПУМБ) є найбільшим українським універсальним банком із приватним капіталом. Діяльність банку зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк обслуговує понад 1,6 млн. приватних та понад 83 тис. корпоративних клієнтів (www.pumb.ua). Про Baker McKenzie Baker McKenzie має надзвичайно сильну транзакційну команду, яка представлена більш як 2 500 юристами у понад 46 країнах. Нашою візитною карткою є міждержавні угоди: понад 60% супроводжуваних нами угод укладаються за участю сторін з декількох юрисдикцій. Ми надаємо послуги як на міжнародному, так і на локальному ринках юридичних послуг, поєднуючи досвід у сфері ринків капіталу з відмінним знанням регіональних особливостей. (www.bakermckenzie.com).

Київ, Україна, 12 листопада 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичний супровід Першому українському міжнародному банку (ПУМБ) щодо підготовки, узгодження умов та укладення попереднього договору купівлі-продажу акцій АТ “Ідея Банк” (Україна), єдиним його акціонером якого є фінансова група Getin Holding S.A. (Польща). У разі успішного завершення цієї транзакції, ПУМБ розширить свій сегмент бізнесу для роздрібних клієнтів за рахунок сегменту споживчого кредитування АТ “Ідея Банк” та його цифрової платформи.

Команду юристів, яка працювала над транзакцією, очолили партнер Вячеслав Якимчук та радник Андрій Москалик. До складу команди також увійшли юристи Ганна Смирнова та Марія Горох(практика банківського права), Микита Стеблюк та Артем Сінельніков (практика корпоративного права), Дмитро Скидан (практика інтелектуальної власності), Анна Степанова (практика трудового права) та Андрій Левченко (практика нерухомості).

Про ПУМБ

Заснований у 1991 році, Перший український міжнародний банк (ПУМБ) є найбільшим українським універсальним банком із приватним капіталом. Діяльність банку зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк обслуговує понад 1,6 млн. приватних та понад 83 тис. корпоративних клієнтів (www.pumb.ua).

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie має надзвичайно сильну транзакційну команду, яка представлена більш як 2 500 юристами у понад 46 країнах. Нашою візитною карткою є міждержавні угоди: понад 60% супроводжуваних нами угод укладаються за участю сторін з декількох юрисдикцій. Ми надаємо послуги як на міжнародному, так і на локальному ринках юридичних послуг, поєднуючи досвід у сфері ринків капіталу з відмінним знанням регіональних особливостей. (www.bakermckenzie.com).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: