fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie виступила юридичним радником IKEA у зв’язку з відкриттям офлайн бізнесу в Україні

03/ 02/ 2021
  Київ, Україна, 1 лютого 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичний супровід IKEA, шведському міжнародному конгломерату, що займається виробництвом та продажем меблів, кухонних аксесуарів та декору для дому, у звязку з відкриттям першого офлайн магазину в Україні. Команда юристів Baker McKenzie консультувала IKEA від самого початку проєкту щодо відкриття магазину в торговельно-розважальному центрі Blockbuster Mall в Києві у травні 2019 року. Юристи нашої фірми здійснили комплексну юридичну перевірку, підготували документацію щодо оренди приміщення та узгодили її умови з урахуванням потреб роздрібної торгівлі клієнта та нового формату міського магазину (city store), а також надавали юридичну допомогу стосовно багатьох інших питань, що виникали у процесі підготовки до відкриття магазину. Команду юристів Baker McKenzie очолила партнер Ліна Немченко. Ключову роль в успішному завершенні проєкту відіграла юрист Ельмаз Абхаїрова. Коментуючи цей проєкт, Ліна Немченко зазначила: Ми пишаємося тим, що мали нагоду виступити радником IKEA у звязку з такою знаковою та довгоочікуваною подією як запуск роздрібної торгівлі в Україні. Я щиро сподіваюся, що вихід IKEA на український ринок стане гарним знаком та прикладом для інших міжнародних гравців ринку. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів. Про IKEA IKEA пропонує високоякісні, ретельно спроектовані та функціональні меблі для дому за доступною ціною, що виготовляються з турботою про людей та довкілля. Існує декілька компаній з різними власниками, що здійснюють діяльність під брендом IKEA та мають єдине бачення цілей такої діяльності: змінювати на краще повсякденне життя багатьох людей. Компанію IKEA було засновано в Швеції у 1943 році.

Київ, Україна, 1 лютого 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичний супровід IKEA, шведському міжнародному конгломерату, що займається виробництвом та продажем меблів, кухонних аксесуарів та декору для дому, у зв’язку з відкриттям першого офлайн магазину в Україні.

Команда юристів Baker McKenzie консультувала IKEA від самого початку проєкту щодо відкриття магазину в торговельно-розважальному центрі Blockbuster Mall в Києві у травні 2019 року. Юристи нашої фірми здійснили комплексну юридичну перевірку, підготували документацію щодо оренди приміщення та узгодили її умови з урахуванням потреб роздрібної торгівлі клієнта та нового формату “міського магазину” (city store), а також надавали юридичну допомогу стосовно багатьох інших питань, що виникали у процесі підготовки до відкриття магазину.

Команду юристів Baker McKenzie очолила партнер Ліна Немченко. Ключову роль в успішному завершенні проєкту відіграла юрист Ельмаз Абхаїрова.

Коментуючи цей проєкт, Ліна Немченко зазначила:

“Ми пишаємося тим, що мали нагоду виступити радником IKEA у зв’язку з такою знаковою та довгоочікуваною подією як запуск роздрібної торгівлі в Україні. Я щиро сподіваюся, що вихід IKEA на український ринок стане гарним знаком та прикладом для інших міжнародних гравців ринку.”

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Про IKEA

IKEA пропонує високоякісні, ретельно спроектовані та функціональні меблі для дому за доступною ціною, що виготовляються з турботою про людей та довкілля. Існує декілька компаній з різними власниками, що здійснюють діяльність під брендом IKEA та мають єдине бачення цілей такої діяльності: змінювати на краще повсякденне життя багатьох людей. Компанію IKEA було засновано в Швеції у 1943 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: