fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie виступила юридичним радником A.G.R. Group у зв’язку з придбанням двох підприємств у AG Management Group LLC

13/ 04/ 2021
  Київ, Україна, 12 квітня 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичний супровід A.G.R. Group, приватному інноваційному сільськогосподарському холдингу, у звязку з придбанням двох підприємств у Херсонській області — ДП Альфа Фарм та ДП Євразія-Агро — в американської компанії AG Management Group LLC. В рамках стратегії розвитку A.G.R. Group, ця трансакція дозволить холдингу збільшити площу зрошуваних земель, таким чином розширивши його аграрний потенціал. Придбання двох підприємств збільшить загальний земельний банк A.G.R. Group до 32 тис. га, з яких більше ніж 2 тис. га знаходяться під зрошенням. Команду юристів київського офісу Baker McKenzie очолила юрист практики корпоративного права та M&A Альона Фурда під загальним керівництвом Вячеслава Якимчука, партнера та керівника практики корпоративного права та M&A. Ключову роль в успішній реалізації трансакції також відіграли юристи Ганна Смирнова, Микита Стеблюк та Андрій Левченко. Про A.G.R. Group A.G.R. Group це приватний сільськогосподарський холдинг, який обєднує 19 українських сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні зернових культур, а  саме кукурудзи, сої, пшениці та жита. Тваринництво посідає друге місце серед видів господарської діяльності підприємств. Стратегія A.G.R. Group полягає в кількісному та якісному розширенні бізнесу шляхом збільшення площі оброблюваних земель, впровадженні новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур та вдосконаленні способів обробки землі. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 12 квітня 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичний супровід A.G.R. Group, приватному інноваційному сільськогосподарському холдингу, у зв’язку з придбанням двох підприємств у Херсонській області — ДП “Альфа Фарм” та ДП “Євразія-Агро” — в американської компанії AG Management Group LLC.

В рамках стратегії розвитку A.G.R. Group, ця трансакція дозволить холдингу збільшити площу зрошуваних земель, таким чином розширивши його аграрний потенціал. Придбання двох підприємств збільшить загальний земельний банк A.G.R. Group до 32 тис. га, з яких більше ніж 2 тис. га знаходяться під зрошенням.

Команду юристів київського офісу Baker McKenzie очолила юрист практики корпоративного права та M&A Альона Фурда під загальним керівництвом Вячеслава Якимчука, партнера та керівника практики корпоративного права та M&A. Ключову роль в успішній реалізації трансакції також відіграли юристи Ганна Смирнова, Микита Стеблюк та Андрій Левченко.

Про A.G.R. Group

A.G.R. Group це приватний сільськогосподарський холдинг, який об’єднує 19 українських сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні зернових культур, а  саме кукурудзи, сої, пшениці та жита. Тваринництво посідає друге місце серед видів господарської діяльності підприємств. Стратегія A.G.R. Group полягає в кількісному та якісному розширенні бізнесу шляхом збільшення площі оброблюваних земель, впровадженні новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур та вдосконаленні способів обробки землі.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: