fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie утримує найвищі позиції в рейтингу довідника Legal 500 EMEA за 2020 рік

20/ 04/ 2020
  Київ, Україна, 17 квітня 2020 року – Київський офіс Baker McKenzie вкотре підтвердив свої провідні позиції серед юридичних фірм у рейтингу авторитетного міжнародного юридичного довідника The Legal 500: Europe, Middle East and Africa (EMEA) за 2020 рік. Одинадцять практик київського офісу продовжують посідати найвищі позиції у виданні: банківське та фінансове право/ринки капіталу, конкурентне право, корпоративне право/M&A, вирішення спорів, трудове право, енергетика, інтелектуальна власність, нерухомість, земельні відносини та будівництво, податкове право та практики в галузі злочинів у сфері службової діяльності, а також приватних клієнтів. До того ж, цього року Фірму було вперше визнано юридичною фірмою 1-го рівня в галузі міжнародної торгівлі. Десять юристів київського офісу Baker McKenzie названі провідними юристами у виданні у таких практиках: керуючі партнери Сергій Чорний – у банківському та фінансовому праві/ринках капіталу та Сергій Піонтковський – у галузі нерухомості, земельних відносин та будівництва; партнери Вячеслав Якимчук та Ольга Демянюк – у корпоративному праві/M&A, Геннадій Войціцький – у податковому праві, Ігор Сюсєль – у вирішенні спорів, Ліна Немченко – у галузі нерухомості, земельних відносин та будівництва, Оксана Сімонова – в конкурентному праві, Руслан Дробязко – в галузі інтелектуальної власності, а також радник Маряна Марчук – у трудовому праві. Радник Ганна Штепа названа партнером наступного покоління (Next Generation Partner) в галузях міжнародної торгівлі та енергетики, а радник Олексій Столяренко отримав цю високу відзнаку в галузі інтелектуальної власності. До рейтингу довідника The Legal 500 Directory також увійшли сім перспективних юристів (Rising stars) київського офісу: радник Ганна Штепа та старший юрист Максим Глотов у банківському та фінансовому праві, радник Андрій Москалик у корпоративному праві, Ольга Міхеєва в конкурентному праві, Ксенія Погружальська у вирішенні спорів, Анна Степанова в трудовому праві та Надія Філозоп у міжнародній торгівлі. Про Legal 500 EMEA Довідник The Legal 500 EMEA 2020 містить актуальну, неупереджену та обєктивну оцінку провідних юридичних фірм та юристів у 88 юрисдикціях в регіоні. Дослідження ґрунтується на низці таких критеріїв, як обсяг роботи, проведеної юридичними фірмами за останні 12 місяців, загальний досвід та потенціал груп, галузі спеціалізації та супровідні послуги, та, особливо, відгуки клієнтів юридичних фірм. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 17 квітня 2020 року – Київський офіс Baker McKenzie вкотре підтвердив свої провідні позиції серед юридичних фірм у рейтингу авторитетного міжнародного юридичного довідника The Legal 500: Europe, Middle East and Africa (EMEA) за 2020 рік.

Одинадцять практик київського офісу продовжують посідати найвищі позиції у виданні: банківське та фінансове право/ринки капіталу, конкурентне право, корпоративне право/M&A, вирішення спорів, трудове право, енергетика, інтелектуальна власність, нерухомість, земельні відносини та будівництво, податкове право та практики в галузі злочинів у сфері службової діяльності, а також приватних клієнтів.

До того ж, цього року Фірму було вперше визнано юридичною фірмою 1-го рівня в галузі міжнародної торгівлі.

Десять юристів київського офісу Baker McKenzie названі провідними юристами у виданні у таких практиках:

  • керуючі партнери Сергій Чорний – у банківському та фінансовому праві/ринках капіталу та Сергій Піонтковський – у галузі нерухомості, земельних відносин та будівництва;
  • партнери В’ячеслав Якимчук та Ольга Дем’янюк – у корпоративному праві/M&A, Геннадій Войціцький – у податковому праві, Ігор Сюсєль – у вирішенні спорів, Ліна Немченко – у галузі нерухомості, земельних відносин та будівництва, Оксана Сімонова – в конкурентному праві, Руслан Дроб’язко – в галузі інтелектуальної власності, а також радник Мар’яна Марчук – у трудовому праві.

Радник Ганна Штепа названа партнером наступного покоління (Next Generation Partner) в галузях міжнародної торгівлі та енергетики, а радник Олексій Столяренко отримав цю високу відзнаку в галузі інтелектуальної власності.

До рейтингу довідника The Legal 500 Directory також увійшли сім перспективних юристів (Rising stars) київського офісу: радник Ганна Штепа та старший юрист Максим Глотов у банківському та фінансовому праві, радник Андрій Москалик у корпоративному праві, Ольга Міхеєва в конкурентному праві, Ксенія Погружальська у вирішенні спорів, Анна Степанова в трудовому праві та Надія Філозоп у міжнародній торгівлі.

Про Legal 500 EMEA

Довідник The Legal 500 EMEA 2020 містить актуальну, неупереджену та об’єктивну оцінку провідних юридичних фірм та юристів у 88 юрисдикціях в регіоні. Дослідження ґрунтується на низці таких критеріїв, як обсяг роботи, проведеної юридичними фірмами за останні 12 місяців, загальний досвід та потенціал груп, галузі спеціалізації та супровідні послуги, та, особливо, відгуки клієнтів юридичних фірм.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: