fbpx

Baker McKenzie супроводжує трансакцію Diligent Capital Partners щодо створення інвестиційного фонду для здійснення інвестицій в українські проекти

22/ 10/ 2018
  Київ, Україна, 22 жовтня 2018 року. Baker McKenzie супроводжує створення фонду прямого інвестування в Люксембурзі та надання фінансування з метою спільного придбання нідерландським банком розвитку FMO та менеджером з приватних інвестицій Diligent Capital Partners пакета акцій в розмірі 16% у статутному капіталі Allseeds S.A. Інвестиція здійснювалася з метою реалізації планів Allseeds щодо розширення потужностей з переробки насіння олійних культур, перевантаження на експорт олій та шротів і збільшення доданої вартості. Трансакція включала юридичне та податкове структурування фонду прямого інвестування з метою забезпечення здійснення інвестиції в Allseeds та реалізації інших трансакцій у майбутньому. Передусім, це стало можливим завдяки зусиллям Групи з питань прямого інвестування люксембурзького офісу Baker McKenzie, зокрема Партнера Катрін Мартужен, старшого юриста Алі Бурара, а також Директора Податкової практики Амара Хамуша. Управління проектом здійснював старший юрист Андрій Москалик під загальним керівництвом Партнера Вячеслава Якимчука з Практики корпоративного права/трансакцій зі злиття та поглинання київського офісу Baker McKenzie. Це стало знаковою та важливою трансакцією для нашої практики зокрема і, сподіваємося, для українського ринку в цілому. Останніми роками було реалізовано не так багато трансакцій за участі фондів прямого інвестування, основною метою яких було б інвестування в Україну. Ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому це стане прикладом для інших аналогічних трансакцій та загалом поверне зацікавленість приватних інвесторів в українських активах, - відзначив Вячеслав Якимчук. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 22 жовтня 2018 року. Baker McKenzie супроводжує створення фонду прямого інвестування в Люксембурзі та надання фінансування з метою спільного придбання нідерландським банком розвитку FMO та менеджером з приватних інвестицій Diligent Capital Partners пакета акцій в розмірі 16% у статутному капіталі Allseeds S.A.

Інвестиція здійснювалася з метою реалізації планів Allseeds щодо розширення потужностей з переробки насіння олійних культур, перевантаження на експорт олій та шротів і збільшення доданої вартості.

Трансакція включала юридичне та податкове структурування фонду прямого інвестування з метою забезпечення здійснення інвестиції в Allseeds та реалізації інших трансакцій у майбутньому. Передусім, це стало можливим завдяки зусиллям Групи з питань прямого інвестування люксембурзького офісу Baker McKenzie, зокрема Партнера Катрін Мартужен, старшого юриста Алі Бурара, а також Директора Податкової практики Амара Хамуша. Управління проектом здійснював старший юрист Андрій Москалик під загальним керівництвом Партнера Вячеслава Якимчука з Практики корпоративного права/трансакцій зі злиття та поглинання київського офісу Baker McKenzie.

Це стало знаковою та важливою трансакцією для нашої практики зокрема і, сподіваємося, для українського ринку в цілому. Останніми роками було реалізовано не так багато трансакцій за участі фондів прямого інвестування, основною метою яких було б інвестування в Україну. Ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому це стане прикладом для інших аналогічних трансакцій та загалом поверне зацікавленість приватних інвесторів в українських активах”, – відзначив Вячеслав Якимчук.


Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: