fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie розпочинає два юридичних курси для студентів Києво-Могилянської академії

25/ 09/ 2020
  Київ, Україна, 24 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie продовжує співпрацювати з факультетом правничих наук Національного університету Києво-Могилянська академія та робити свій внесок у практико-орієнтований навчальний процес. Юристи Baker McKenzie розпочали викладання одразу двох курсів для студентів магістерської програми. Зокрема, Baker McKenzie розпочала другий рік поспіль гостьовий курс у межах сертифікатної магістерської програми Комерційне право для факультету правничих наук Національного університету Києво-Могилянська академія. В рамках цього курсу, юристи київського офісу викладатимуть три блоки питань — комплаєнс, трудове право та господарське процесуальне право, які становлять частину курсу лекцій та семінарів з практичних аспектів господарського права. Курс складається з восьми лекцій та шести семінарів та триватиме з вересня по листопад. Цього семестру до викладацького складу долучилися радник Мар’яна Марчук, старший юрист Ксенія Погружальська та юрист Анна Степанова. Окрім зазначеного, партнер M&A та корпоративної практики Ольга Демянюк почала викладати вибірковий курс Угоди М&A (злиття та поглинання) за українським законодавством для другого курсу магістратури факультету правничих наук. Предметом курсу є вивчення практичних аспектів угод із злиття та поглинання та створення спільних підприємств. Курс складається з восьми лекцій та семи семінарів та триватиме з вересня по листопад. Сергій Чорний, керуючий партнер Київського офісу Baker McKenzie, зазначив: За 28 років роботи нашої фірми на юридичному ринку України, наші юристи напрацювали значний обєм практичних знань, яким раді ділитися з молодшим поколінням правників. Ми формуємо свої курси таким чином, щоб максимально заповнити можливі прогалини у практичній підготовці юристів. Ми вважаємо викладацьку діяльність ще одним видом нашої корпоративної соціальної відповідальності. Співпраця Київського офісу Baker McKenzie з Національним університетом Києво-Могилянська академія має тривалу історію і включає, окрім освітніх заходів, фінансову підтримку видання електронного журналу Kyiv-Mohyla Law&Politics Journal. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 24 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie продовжує співпрацювати з факультетом правничих наук Національного університету “Києво-Могилянська академія” та робити свій внесок у практико-орієнтований навчальний процес. Юристи Baker McKenzie розпочали викладання одразу двох курсів для студентів магістерської програми.

Зокрема, Baker McKenzie розпочала другий рік поспіль гостьовий курс у межах сертифікатної магістерської програми “Комерційне право” для факультету правничих наук Національного університету “Києво-Могилянська академія”. В рамках цього курсу, юристи київського офісу викладатимуть три блоки питань — комплаєнс, трудове право та господарське процесуальне право, які становлять частину курсу лекцій та семінарів з практичних аспектів господарського права. Курс складається з восьми лекцій та шести семінарів та триватиме з вересня по листопад. Цього семестру до викладацького складу долучилися радник Мар’яна Марчук, старший юрист Ксенія Погружальська та юрист Анна Степанова.

Окрім зазначеного, партнер M&A та корпоративної практики Ольга Дем’янюк почала викладати вибірковий курс “Угоди М&A (злиття та поглинання) за українським законодавством” для другого курсу магістратури факультету правничих наук. Предметом курсу є вивчення практичних аспектів угод із злиття та поглинання та створення спільних підприємств. Курс складається з восьми лекцій та семи семінарів та триватиме з вересня по листопад.

Сергій Чорний, керуючий партнер Київського офісу Baker McKenzie, зазначив: “За 28 років роботи нашої фірми на юридичному ринку України, наші юристи напрацювали значний об’єм практичних знань, яким раді ділитися з молодшим поколінням правників. Ми формуємо свої курси таким чином, щоб максимально заповнити можливі прогалини у практичній підготовці юристів. Ми вважаємо викладацьку діяльність ще одним видом нашої корпоративної соціальної відповідальності.”

Співпраця Київського офісу Baker McKenzie з Національним університетом “Києво-Могилянська академія” має тривалу історію і включає, окрім освітніх заходів, фінансову підтримку видання електронного журналу Kyiv-Mohyla Law&Politics Journal.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: