fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie повідомляє про призначення нового партнера в київському офісі

04/ 07/ 2018
  Київ, Україна, 3 липня 2018 року – Київський офіс Baker McKenzie з приємністю повідомляє, що Радника Ольгу Дем’янюк було призначено Партнером. Відтепер офіс Baker McKenzie в Києві налічує 10 партнерів. Ольга була призначена партнером Практики корпоративного права та трансакцій зі злиття та поглинання. Окрім того, вона й надалі очолюватиме Практику в галузі охорони здоровя Київського офісу Baker McKenzie. Ольга приєдналася до фірми в 2005 році. Вона представляє міжнародні та провідні українські компанії в трансакціях широкого спектру, включаючи трансакції зі злиття та поглинання, створення спільних підприємств, консультує з питань структурування інвестицій, міжнародної реструктуризації, а також загальних питань корпоративного права та корпоративного управління. У галузі фармацевтики та охорони здоровя, що є її основною спеціалізацією, Ольга працювала практично над кожною суттєвою трансакцією в Україні. Ольга представляє клієнтів з цієї галузі в трансакціях зі злиття та поглинання, консультує з питань державного регулювання, комплаєнсу та комерційних питань, зокрема, щодо договорів придбання, дистрибуції, виробництва та поставки лікарських засобів та медичних виробів, процедур ціноутворення та відшкодування вартості лікарських засобів. Ольга Демянюк названа перспективним юристом ‘Rising Star’ у сфері трансакцій зі злиття та поглинання зі спеціалізацією у галузі фармацевтики та охорони здоровя в Україні в рейтингу видання IFLR1000 за 2018 рік. Також вона була відзначена як юрист нового покоління ‘Up & Coming’ у сфері корпоративного права та трансакцій зі злиття та поглинання в рейтингах видань Chambers Global та Chambers Europe. У зв’язку із призначенням Керуючий партнер Сергій Піонтковський зазначив: Ми дуже раді відзначити високу компетенцію в сфері права, глибоке знання галузі та важливий внесок Ольги Демянюк у розвиток Практики в галузі охорони здоровя. Ми пишаємося тим, що Ольга є членом команди Baker McKenzie. Керуючий партнер Сергій Чорний зауважив, що Київський офіс розвивається, незважаючи на складну ситуацію на ринку. Обрання Ольги партнером свідчить про нашу віру в майбутнє країни та її економіки. Як завжди, ми забезпечуємо можливості кар’єрного зростання наших юристів та розраховуємо, що це дозволить нам підвищити прибутковість та збільшити частку Baker McKenzie на юридичному ринку України. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 3 липня 2018 року – Київський офіс Baker McKenzie з приємністю повідомляє, що Радника Ольгу Дем’янюк було призначено Партнером. Відтепер офіс Baker McKenzie в Києві налічує 10 партнерів.

Ольга була призначена партнером Практики корпоративного права та трансакцій зі злиття та поглинання. Окрім того, вона й надалі очолюватиме Практику в галузі охорони здоров’я Київського офісу Baker McKenzie.

Ольга приєдналася до фірми в 2005 році. Вона представляє міжнародні та провідні українські компанії в трансакціях широкого спектру, включаючи трансакції зі злиття та поглинання, створення спільних підприємств, консультує з питань структурування інвестицій, міжнародної реструктуризації, а також загальних питань корпоративного права та корпоративного управління.

У галузі фармацевтики та охорони здоров’я, що є її основною спеціалізацією, Ольга працювала практично над кожною суттєвою трансакцією в Україні. Ольга представляє клієнтів з цієї галузі в трансакціях зі злиття та поглинання, консультує з питань державного регулювання, комплаєнсу та комерційних питань, зокрема, щодо договорів придбання, дистрибуції, виробництва та поставки лікарських засобів та медичних виробів, процедур ціноутворення та відшкодування вартості лікарських засобів.

Ольга Дем’янюк названа перспективним юристом ‘Rising Star’ у сфері трансакцій зі злиття та поглинання зі спеціалізацією у галузі фармацевтики та охорони здоров’я в Україні в рейтингу видання IFLR1000 за 2018 рік. Також вона була відзначена як юрист нового покоління ‘Up & Coming’ у сфері корпоративного права та трансакцій зі злиття та поглинання в рейтингах видань Chambers Global та Chambers Europe.

У зв’язку із призначенням Керуючий партнер Сергій Піонтковський зазначив: “Ми дуже раді відзначити високу компетенцію в сфері права, глибоке знання галузі та важливий внесок Ольги Дем’янюк у розвиток Практики в галузі охорони здоров’я. Ми пишаємося тим, що Ольга є членом команди Baker McKenzie”.

Керуючий партнер Сергій Чорний зауважив, що “Київський офіс розвивається, незважаючи на складну ситуацію на ринку. Обрання Ольги партнером свідчить про нашу віру в майбутнє країни та її економіки. Як завжди, ми забезпечуємо можливості кар’єрного зростання наших юристів та розраховуємо, що це дозволить нам підвищити прибутковість та збільшити частку Baker McKenzie на юридичному ринку України”.


Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: