fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie посідає топ позиції в рейтингу IFLR1000 на 2021 рік

16/ 10/ 2020
  Київ, Україна, 16 жовтня 2020 року – Київський офіс Baker McKenzie підтверджує свої високі позиції в ключових практиках в Україні згідно з рейтингом видання IFLR1000 на 2021 рік – авторитетним міжнародним довідником провідних юридичних фірм в галузях фінансового та корпоративного права. Київський офіс увійшов до двох найвищих категорій довідника в таких практиках, як трансакції зі злиттів та поглинань (M&A), банківське та фінансове право, ринки капіталу, реструктуризація та банкрутство, а також реалізація проектів. IFLR1000 на 2021 рік також називає партнерів київського офісу Лідерами ринку (Market Leaders) та Авторитетними юристами (Highly Regarded) в Україні у таких практиках: Сергій Чорний - визнаний Лідером ринку в галузі банківського права, ринків капіталу, в тому числі структурованого фінансування та секюритизації, а також проектного фінансування; Сергій Піонтковський – в M&A, реалізації проектів та нерухомості; Вячеслав Якимчук – визнаний Лідером ринку в M&A та галузі приватного інвестиційного капіталу; Ольга Демянюк – в галузі корпоративного права та M&A. Радник Андрій Москалик включений до рейтингу як Перспективний юрист (Rising Star) у галузі M&A. Про IFLR1000 Довідник IFLR1000 є важливим джерелом аналітичної інформації про ринок юридичних послуг з 1990 року і досі залишається єдиним міжнародним юридичним довідником, присвяченим рейтингу юридичних фірм та юристів з огляду на їх досягнення в галузі фінансового права та корпоративних трансакцій. Рейтинги юридичних фірм та юристів видання IFLR1000 складаються за трьома ключовими критеріями: підтвердження реалізованих трансакцій, відгуки клієнтів та опитування конкурентів (www.iflr1000.com). Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 16 жовтня 2020 року – Київський офіс Baker McKenzie підтверджує свої високі позиції в ключових практиках в Україні згідно з рейтингом видання IFLR1000 на 2021 рік – авторитетним міжнародним довідником провідних юридичних фірм в галузях фінансового та корпоративного права.

Київський офіс увійшов до двох найвищих категорій довідника в таких практиках, як трансакції зі злиттів та поглинань (M&A), банківське та фінансове право, ринки капіталу, реструктуризація та банкрутство, а також реалізація проектів.

IFLR1000 на 2021 рік також називає партнерів київського офісу “Лідерами ринку” (Market Leaders) та “Авторитетними юристами” (Highly Regarded) в Україні у таких практиках:

  • Сергій Чорний – визнаний Лідером ринку в галузі банківського права, ринків капіталу, в тому числі структурованого фінансування та сек’юритизації, а також проектного фінансування;
  • Сергій Піонтковський – в M&A, реалізації проектів та нерухомості;
  • Вячеслав Якимчук – визнаний Лідером ринку в M&A та галузі приватного інвестиційного капіталу;
  • Ольга Дем’янюк – в галузі корпоративного права та M&A.

Радник Андрій Москалик включений до рейтингу як “Перспективний юрист” (Rising Star) у галузі M&A.

Про IFLR1000

Довідник IFLR1000 є важливим джерелом аналітичної інформації про ринок юридичних послуг з 1990 року і досі залишається єдиним міжнародним юридичним довідником, присвяченим рейтингу юридичних фірм та юристів з огляду на їх досягнення в галузі фінансового права та корпоративних трансакцій. Рейтинги юридичних фірм та юристів видання IFLR1000 складаються за трьома ключовими критеріями: підтвердження реалізованих трансакцій, відгуки клієнтів та опитування конкурентів (www.iflr1000.com).

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: