fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie підтверджує свої найвищі позиції в рейтингу довідника Legal 500 EMEA за 2018 рік

17/ 04/ 2018
  Київ, Україна, 17 квітня 2018 року – Київський офіс Baker McKenzie отримав високі рекомендації в Україні від авторитетного міжнародного юридичного довідника The Legal 500: Europe, Middle East and Africa (EMEA) за 2018 рік. Цьогорічними результатами Baker McKenzie ще раз підтверджує свої сильні позиції на ринку. Сім практик київського офісу фірми, а саме: банківське та фінансове право/ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, інтелектуальна власність, нерухомість, земельні відносини та будівництво, енергетика, податкове право та вирішення спорів посіли найвищі позиції у виданні. Цьогоріч до юридичного довідника The Legal 500 були вперше включені та отримали високі рекомендації ще три практики: антимонопольне та конкурентне право, трудове право та практика приватних клієнтів. Девять юристів київського офісу Baker McKenzie визнані провідними фахівцями в ключових практиках: керуючі партнери Сергій Чорний - у банківському та фінансовому праві/ринках капіталу та Сергій Піонтковський у галузі нерухомості, земельних відносин та будівництва; партнери Вячеслав Якимчук - у корпоративному праві/трансакцій зі злиття та поглинання, Геннадій Войціцький - у податковому праві, Ігор Сюсель - у сфері вирішення спорів, Ліна Немченко - у галузі нерухомості та будівництва, Оксана Сімонова - в антимонопольному та конкурентному праві, Руслан Дробязко - у галузі інтелектуальної власності, а також радник Маряна Марчук - у трудовому праві. Крім того, Ксенія Погружальська та Олексій Столяренко названі юристами наступного покоління. Про The Legal 500 Протягом 29 років The Legal 500 аналізує компетентність та професійні якості юридичних фірм в різних країнах світу за допомогою всеосяжної програми дослідження, яка щороку переглядається та оновлюється. Довідник The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2018 містить глибокий, докладний аналіз юридичних фірм в більше ніж 85 юрисдикціях. Незалежне дослідження ґрунтується, в першу чергу, на рекомендаціях клієнтів та оцінках тисяч інших юристів-конкурентів. Довідник є важливим джерелом інформації для пошуку високопрофесійних радників за межами своєї юрисдикції, ним регулярно користуються клієнти та приватно практикуючі юристи при виборі юридичного консультанта в інших країнах. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 17 квітня 2018 року – Київський офіс Baker McKenzie отримав високі рекомендації в Україні від авторитетного міжнародного юридичного довідника The Legal 500: Europe, Middle East and Africa (EMEA) за 2018 рік. Цьогорічними результатами Baker McKenzie ще раз підтверджує свої сильні позиції на ринку.

Сім практик київського офісу фірми, а саме: банківське та фінансове право/ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, інтелектуальна власність, нерухомість, земельні відносини та будівництво, енергетика, податкове право та вирішення спорів посіли найвищі позиції у виданні.

Цьогоріч до юридичного довідника The Legal 500 були вперше включені та отримали високі рекомендації ще три практики: антимонопольне та конкурентне право, трудове право та практика приватних клієнтів.

Дев’ять юристів київського офісу Baker McKenzie визнані провідними фахівцями в ключових практиках: керуючі партнери Сергій Чорний – у банківському та фінансовому праві/ринках капіталу та Сергій Піонтковський у галузі нерухомості, земельних відносин та будівництва; партнери В’ячеслав Якимчук  у корпоративному праві/трансакцій зі злиття та поглинання, Геннадій Войціцький – у податковому праві, Ігор Сюсель – у сфері вирішення спорів, Ліна Немченко – у галузі нерухомості та будівництва, Оксана Сімонова – в антимонопольному та конкурентному праві, Руслан Дроб’язко – у галузі інтелектуальної власності, а також радник Мар’яна Марчук – у трудовому праві. Крім того, Ксенія Погружальська та Олексій Столяренко названі юристами наступного покоління.


Про The Legal 500

Протягом 29 років The Legal 500 аналізує компетентність та професійні якості юридичних фірм в різних країнах світу за допомогою всеосяжної програми дослідження, яка щороку переглядається та оновлюється.

Довідник The Legal 500 Europe, Middle East & Africa 2018 містить глибокий, докладний аналіз юридичних фірм в більше ніж 85 юрисдикціях. Незалежне дослідження ґрунтується, в першу чергу, на рекомендаціях клієнтів та оцінках тисяч інших юристів-конкурентів. Довідник є важливим джерелом інформації для пошуку високопрофесійних радників за межами своєї юрисдикції, ним регулярно користуються клієнти та приватно практикуючі юристи при виборі юридичного консультанта в інших країнах.

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: