fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie підтверджує найвищі позиції в рейтингу IFLR1000, 2018 рік

07/ 11/ 2017
  Київ, Україна, 7 листопада 2017 року: Київський офіс Baker McKenzie посів найвищі позиції  (фірма 1 рівня) в рейтингу юридичного довідника IFLR1000 на 2018 рік в ключових сферах практики в Україні  - Банківське та фінансове право, Трансакції зі злиття та поглинання та Реалізація проектів (колишня Енергетика та інфраструктура). Партнери київського офісу були названі Лідерами ринку та Високоавторитетними юристами в Україні в кількох сферах практики: - Сергій Чорний у сфері банківського права, проектного фінансування, ринків капіталу в частині структурованого фінансування та секюритизації; - Сергій Піонтковський у сфері трансакцій зі злиття та поглинання, реалізації проектів та фінансування нерухомості; - Вячеслав Якимчук у сфері реструктуризації та банкрутства і прямого інвестування; - Ігор Олехов у сфері реструктуризації та банкрутства, фінансової реструктуризації, ринків капіталу в частині боргового фінансування та трансакцій зі злиття та поглинання. Радник Ольга Демянюк включена до рейтингу як Перспективний юрист у сфері трансакцій зі злиття та поглинання зі спеціалізацією в галузі охорони здоровя, фармацевтики та біотехнологій. Про IFLR1000 The IFLR1000 - це провідний міжнародний довідник юридичних фірм та юристів в галузі фінансового та корпоративного права. Вперше його рейтинги були опубліковані в 1990  році. Сьогодні довідник досліджує понад 120 юрисдикцій світу. Рейтинги юридичних фірм складаються за трьома ключовими критеріями: підтвердження трансакційної роботи за останні 12 місяців, відгуки клієнтів та опитування конкурентів шляхом проведення анкетування та усних інтерв’ю телефоном та особисто. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzi допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів.

Київ, Україна, 7 листопада 2017 року: Київський офіс Baker McKenzie посів найвищі позиції  (фірма 1 рівня) в рейтингу юридичного довідника IFLR1000 на 2018 рік в ключових сферах практики в Україні  – Банківське та фінансове право, Трансакції зі злиття та поглинання та Реалізація проектів (колишня Енергетика та інфраструктура).

Партнери київського офісу були названі “Лідерами ринку” та “Високоавторитетними” юристами в Україні в кількох сферах практики:

– Сергій Чорний у сфері банківського права, проектного фінансування, ринків капіталу в частині структурованого фінансування та сек’юритизації;
– Сергій Піонтковський у сфері трансакцій зі злиття та поглинання, реалізації проектів та фінансування нерухомості;
– Вячеслав Якимчук у сфері реструктуризації та банкрутства і прямого інвестування;
– Ігор Олехов у сфері реструктуризації та банкрутства, фінансової реструктуризації, ринків капіталу в частині боргового фінансування та трансакцій зі злиття та поглинання.

Радник Ольга Дем’янюк включена до рейтингу як “Перспективний юрист” у сфері трансакцій зі злиття та поглинання зі спеціалізацією в галузі охорони здоров’я, фармацевтики та біотехнологій.


Про IFLR1000

The IFLR1000 – це провідний міжнародний довідник юридичних фірм та юристів в галузі фінансового та корпоративного права. Вперше його рейтинги були опубліковані в 1990  році. Сьогодні довідник досліджує понад 120 юрисдикцій світу. Рейтинги юридичних фірм складаються за трьома ключовими критеріями: підтвердження трансакційної роботи за останні 12 місяців, відгуки клієнтів та опитування конкурентів шляхом проведення анкетування та усних інтерв’ю телефоном та особисто.

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzi допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: