fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie отримала три нагороди – Міжнародна юридична фірма року, Фірма року в галузі нерухомості та енергетики – на Юридичній премії 2020 року

07/ 07/ 2020
  Київ, Україна, 07 липня 2020 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie отримав три нагороди в номінаціях - Міжнародна юридична фірма року, Фірма року в галузі нерухомості та Фірма року в галузі енергетики - під час щорічної церемонії нагородження Юридичної премії 2020, яка відбулась 3 липня в Києві. Коментуючи перемогу під час церемонії, Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський зазначив: Ці три нагороди від Юридичної премії свідчать про якість послуг, яку забезпечує клієнтам в Україні наша надзвичайна команда юристів та інших професіоналів. Ми раді отримати визнання високої професійної компетентності наших практик нерухомості та енергетики на українському ринку, які вже багато років поспіль високо оцінуються на глобальному ринку. Юридична премія є головною подією на українському юридичному ринку, яка відзначає юридичні фірми та юристів за їх професійні досягнення за минулий рік. Номінанти та переможці визначаються незалежною Номінаційною комісією, до якої входять високоповажні члени юридичної спільноти. З повним списком переможців 2020 року можна ознайомитися тут. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 07 липня 2020 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie отримав три нагороди в номінаціях – Міжнародна юридична фірма року, Фірма року в галузі нерухомості та Фірма року в галузі енергетики – під час щорічної церемонії нагородження Юридичної премії 2020, яка відбулась 3 липня в Києві.

Коментуючи перемогу під час церемонії, Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський зазначив: “Ці три нагороди від Юридичної премії свідчать про якість послуг, яку забезпечує клієнтам в Україні наша надзвичайна команда юристів та інших професіоналів. Ми раді отримати визнання високої професійної компетентності наших практик нерухомості та енергетики на українському ринку, які вже багато років поспіль високо оцінуються на глобальному ринку.”

Юридична премія є головною подією на українському юридичному ринку, яка відзначає юридичні фірми та юристів за їх професійні досягнення за минулий рік. Номінанти та переможці визначаються незалежною Номінаційною комісією, до якої входять високоповажні члени юридичної спільноти.

З повним списком переможців 2020 року можна ознайомитися тут.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: