fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie надав юридичні консультації Фонду державного майна України щодо успішної приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства “Електронмаш”

09/ 12/ 2021
  Київ, Україна, 8 грудня 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичні консультації Фонду державного майна України щодо успішної приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства Електронмаш, який було продано на аукціоні 12 листопада 2021 року з переможною ставкою у розмірі 970 млн гривень (приблизно 35 млн 440 тис. дол. США в еквіваленті). Робота Baker McKenzie в межах цього проєкту включала проведення юридичного аудиту майна державного підприємства Електронмаш та за його результатами складання юридичного звіту про комплексну перевірку, який було надано потенційним інвесторам. Проєкт було реалізовано за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID Конкурентоспроможна економіка України. До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, увійшли старший юрист Наталія Тищенко та юрист Андрій Левченко. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 8 грудня 2021 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичні консультації Фонду державного майна України щодо успішної приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства “Електронмаш”, який було продано на аукціоні 12 листопада 2021 року з переможною ставкою у розмірі 970 млн гривень (приблизно 35 млн 440 тис. дол. США в еквіваленті).

Робота Baker McKenzie в межах цього проєкту включала проведення юридичного аудиту майна державного підприємства “Електронмаш” та за його результатами складання юридичного звіту про комплексну перевірку, який було надано потенційним інвесторам.

Проєкт було реалізовано за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, увійшли старший юрист Наталія Тищенко та юрист Андрій Левченко.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: