fbpx

Baker McKenzie надав юридичні консультації Фонду державного майна України щодо успішної приватизації Готелю “Дніпро”​

17/ 09/ 2020
  Київ, Україна, 16 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичні консультації (юридичний дью ділідженс) Фонду державного майна України щодо успішної приватизації Готелю Дніпро, який було продано на аукціоні 15 липня 2020 року з переможною ставкою в розмірі 1 млрд 111 млн 111 тис. 222 гривні (приблизно 40 млн 934 тис. дол. США* в еквіваленті).   Робота Baker McKenzie в межах цього проекту включала проведення юридичного аудиту Приватного акціонерного товариства Готель Дніпро та за його результатами складання юридичного звіту про комплексну перевірку, який у подальшому було надано потенційним інвесторам.   Проект було реалізовано за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID Конкурентоспроможна економіка України.   До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, увійшли старший юрист Наталія Тищенко та юристи Надія Філозоп і Андрій Левченко. Коментуючи цей проект, Сергій Піонтковський зазначив: Ми дякуємо USAID за можливість зробити свій внесок у цю важливу для України приватизацію останніх років. Я щиро сподіваюся, що прозорий процес приватизації Готелю Дніпро сприятиме залученню інвестицій в Україну та початку нової хвилі розвитку української економіки. *Для розрахунку застосовано курс валюти 27,1436 грн за 1 дол. США. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 16 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичні консультації (юридичний дью ділідженс) Фонду державного майна України щодо успішної приватизації Готелю “Дніпро”, який було продано на аукціоні 15 липня 2020 року з переможною ставкою в розмірі 1 млрд 111 млн 111 тис. 222 гривні (приблизно 40 млн 934 тис. дол. США* в еквіваленті).
 
Робота Baker McKenzie в межах цього проекту включала проведення юридичного аудиту Приватного акціонерного товариства “Готель “Дніпро” та за його результатами складання юридичного звіту про комплексну перевірку, який у подальшому було надано потенційним інвесторам.
 
Проект було реалізовано за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.
 
До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, увійшли старший юрист Наталія Тищенко та юристи Надія Філозоп і Андрій Левченко.

Коментуючи цей проект, Сергій Піонтковський зазначив: “Ми дякуємо USAID за можливість зробити свій внесок у цю важливу для України приватизацію останніх років. Я щиро сподіваюся, що прозорий процес приватизації Готелю “Дніпро” сприятиме залученню інвестицій в Україну та початку нової хвилі розвитку української економіки”.

*Для розрахунку застосовано курс валюти 27,1436 грн за 1 дол. США.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: