fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie надав юридичні консультації Фонду державного майна України щодо успішної приватизації Готелю “Дніпро”​

17/ 09/ 2020
  Київ, Україна, 16 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичні консультації (юридичний дью ділідженс) Фонду державного майна України щодо успішної приватизації Готелю Дніпро, який було продано на аукціоні 15 липня 2020 року з переможною ставкою в розмірі 1 млрд 111 млн 111 тис. 222 гривні (приблизно 40 млн 934 тис. дол. США* в еквіваленті).   Робота Baker McKenzie в межах цього проекту включала проведення юридичного аудиту Приватного акціонерного товариства Готель Дніпро та за його результатами складання юридичного звіту про комплексну перевірку, який у подальшому було надано потенційним інвесторам.   Проект було реалізовано за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID Конкурентоспроможна економіка України.   До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, увійшли старший юрист Наталія Тищенко та юристи Надія Філозоп і Андрій Левченко. Коментуючи цей проект, Сергій Піонтковський зазначив: Ми дякуємо USAID за можливість зробити свій внесок у цю важливу для України приватизацію останніх років. Я щиро сподіваюся, що прозорий процес приватизації Готелю Дніпро сприятиме залученню інвестицій в Україну та початку нової хвилі розвитку української економіки. *Для розрахунку застосовано курс валюти 27,1436 грн за 1 дол. США. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 16 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie надав юридичні консультації (юридичний дью ділідженс) Фонду державного майна України щодо успішної приватизації Готелю “Дніпро”, який було продано на аукціоні 15 липня 2020 року з переможною ставкою в розмірі 1 млрд 111 млн 111 тис. 222 гривні (приблизно 40 млн 934 тис. дол. США* в еквіваленті).
 
Робота Baker McKenzie в межах цього проекту включала проведення юридичного аудиту Приватного акціонерного товариства “Готель “Дніпро” та за його результатами складання юридичного звіту про комплексну перевірку, який у подальшому було надано потенційним інвесторам.
 
Проект було реалізовано за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.
 
До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив Керуючий партнер київського офісу Сергій Піонтковський, увійшли старший юрист Наталія Тищенко та юристи Надія Філозоп і Андрій Левченко.

Коментуючи цей проект, Сергій Піонтковський зазначив: “Ми дякуємо USAID за можливість зробити свій внесок у цю важливу для України приватизацію останніх років. Я щиро сподіваюся, що прозорий процес приватизації Готелю “Дніпро” сприятиме залученню інвестицій в Україну та початку нової хвилі розвитку української економіки”.

*Для розрахунку застосовано курс валюти 27,1436 грн за 1 дол. США.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: