fbpx

Baker McKenzie консультує Glencore Agriculture Limited щодо придбання портового терміналу “Евері” в Україні

09/ 09/ 2020
  Київ, Україна, 9 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie здійснив юридичний супровід трансакції Glencore Agriculture Limited, світового лідера сільськогосподарської продукції, щодо придбання портового терміналу ТОВ Евері у групи компаній Орексім. Евері є провідним експортним терміналом рослинної олії в місті Миколаїв, який надає послуги зі зберігання та перевалки продукції міжнародним та українським клієнтам.  До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив партнер київського офісу Вячеслав Якимчук, увійшли радник Андрій Москалик, старший юрист Андрій Гребьонкін та юрист Ганна Смирнова. З питань англійського права щодо трансакції консультував старший юрист лондонського офісу Роберт Ґрей (Robert Gray). Про Glencore Agriculture Limited Glencore Agriculture Limited — світовий лідер з виробництва, обробки, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції та товарів. Працюючи у понад 35 країнах світу та маючи понад 16 тисяч працівників, компанія створює додаткові цінності для виробників на початковому етапі виробництва та для замовників — на кінцевому етапі. (https://www.glencoreagriculture.com/) Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів. (https://www.bakermckenzie.com/)

Київ, Україна, 9 вересня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie здійснив юридичний супровід трансакції Glencore Agriculture Limited, світового лідера сільськогосподарської продукції, щодо придбання портового терміналу ТОВ “Евері” у групи компаній “Орексім”. Евері є провідним експортним терміналом рослинної олії в місті Миколаїв, який надає послуги зі зберігання та перевалки продукції міжнародним та українським клієнтам. 

До команди юристів Baker McKenzie, яку очолив партнер київського офісу Вячеслав Якимчук, увійшли радник Андрій Москалик, старший юрист Андрій Гребьонкін та юрист Ганна Смирнова. З питань англійського права щодо трансакції консультував старший юрист лондонського офісу Роберт Ґрей (Robert Gray).

Про Glencore Agriculture Limited

Glencore Agriculture Limited — світовий лідер з виробництва, обробки, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції та товарів. Працюючи у понад 35 країнах світу та маючи понад 16 тисяч працівників, компанія створює додаткові цінності для виробників на початковому етапі виробництва та для замовників — на кінцевому етапі. (https://www.glencoreagriculture.com/)

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів. (https://www.bakermckenzie.com/)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: