fbpx

Baker McKenzie долучилася до розробки нового положення про емісію облігацій міжнародних фінансових організацій

29/ 04/ 2020
  Київ, Україна, 29 квітня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie долучився до розробки нового положення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо емісії гривневих облігацій міжнародних фінансових організацій (МФО) в Україні. Нове положення набрало чинності на початку квітня 2020 року, і очікується, що воно значно спростить процедуру випуску облігацій МФО в Україні. Положенням скасовуються застарілі реєстраційні процедури та вимоги щодо окремих документів, які вимагалися для реєстрації, а також запроваджується прискорена процедура реєстрації облігацій тих МФО, членом яких є Україна, або які уклали міжнародний договір з Україною. Baker McKenzie співпрацювала з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку, в розробці нового положення про облігації МФО. Затвердження нових правил емісії гривневих облігацій МФО є важливим етапом в розвитку ринків капіталу в Україні, зазначив Джейсон Пеллмар (Jason Pellmar), голова регіонального представництва IFC в Україні, Молдові та Білорусі. Нове положення дозволить IFC розробити та впровадити гривневі програми для своїх клієнтів з метою покращення їхнього кредитного профілю та зниження ризиків, зокрема, повязаних з коливаннями курсів валют. Команду юристів Baker McKenzie очолив Керуючий партнер Київського офісу Baker McKenzie Сергій Чорний. До групи, що працювала над проектом, також увійшли юрист Богдан Дякович та помічник юриста Станіслав Демянюк. Коментуючи проект, Сергій Чорний зазначив: Ми вважаємо, що нове положення дозволить активізувати ринок капіталу в Україні, надасть інвесторам новий інструмент для інвестування та створить можливість для українських позичальників залучати фінансування від МФО в національній валюті на привабливих умовах. Щоб дізнатися більше про ключові зміни, запроваджені новим положенням, будь ласка, перейдіть за цим посиланням. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів. За більш докладною інформацією, просимо звертатися до: Лариси Сивак-Аніної Менеджера з маркетингу та зв’язків з громадськістю Baker McKenzie

Київ, Україна, 29 квітня 2020 року — Київський офіс Baker McKenzie долучився до розробки нового положення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо емісії гривневих облігацій міжнародних фінансових організацій (МФО) в Україні.

Нове положення набрало чинності на початку квітня 2020 року, і очікується, що воно значно спростить процедуру випуску облігацій МФО в Україні. Положенням скасовуються застарілі реєстраційні процедури та вимоги щодо окремих документів, які вимагалися для реєстрації, а також запроваджується “прискорена” процедура реєстрації облігацій тих МФО, членом яких є Україна, або які уклали міжнародний договір з Україною.

Baker McKenzie співпрацювала з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку, в розробці нового положення про облігації МФО.

“Затвердження нових правил емісії гривневих облігацій МФО є важливим етапом в розвитку ринків капіталу в Україні,” зазначив Джейсон Пеллмар (Jason Pellmar), голова регіонального представництва IFC в Україні, Молдові та Білорусі. “Нове положення дозволить IFC розробити та впровадити гривневі програми для своїх клієнтів з метою покращення їхнього кредитного профілю та зниження ризиків, зокрема, пов’язаних з коливаннями курсів валют.”

Команду юристів Baker McKenzie очолив Керуючий партнер Київського офісу Baker McKenzie Сергій Чорний. До групи, що працювала над проектом, також увійшли юрист Богдан Дякович та помічник юриста Станіслав Дем’янюк.

Коментуючи проект, Сергій Чорний зазначив: “Ми вважаємо, що нове положення дозволить активізувати ринок капіталу в Україні, надасть інвесторам новий інструмент для інвестування та створить можливість для українських позичальників залучати фінансування від МФО в національній валюті на привабливих умовах.”

Щоб дізнатися більше про ключові зміни, запроваджені новим положенням, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

За більш докладною інформацією, просимо звертатися до:

Лариси Сивак-Аніної

Менеджера з маркетингу та зв’язків з громадськістю Baker McKenzie

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: