fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

B-Green: Київський офіс Baker McKenzie впроваджує комплексну екологічну програму

08/ 11/ 2017
  Київ, Україна, 8 листопада 2017 року: B-Green - це глобальна програма Baker McKenzie для зменшення негативного впливу на довкілля. Її було розроблено Міжнародним комітетом з соціально-екологічної відповідальності Baker McKenzie для впровадження раціонального використання ресурсів у щоденну роботу офісів Baker McKenzie у всьому світі. Програма приділяє особливу увагу трьом основним складовим - модулям: виміру, контролю та зменшенню викидів вуглецю (Carbon-Smart); зменшенню використання паперу і його переробці (Paper-Smart); переобладнанню офісу для зменшення використання енергії або ж з використанням екологічно безпечних технологій (Refit-Smart). Усі офіси компанії прийняли цю програму і працюють в її межах для зменшення негативного впливу від діяльності офісів на довкілля та раціонального використання ресурсів. Київський офіс приєднався до цієї програми у 2017 році, і вже запроваджено перші заходи: принтери офісу налаштовані на 2-сторонній друк з метою зменшення кількості використання паперу; прийнято політику зменшення використання паперу для друку, підготовлено відповідні оголошення; використаний папір збирається і направляється на переробку; прийнято політику зменшення кількості відряджень та польотів для зменшення викидів вуглецю, перевага надається проведенню ділових зустрічей через мережу Інтернет та вебінарам; вживаються заходи для зменшення кількості спожитої енергії: підготовлені оголошення для співробітників про економію електроенергії, здійснюються контроль та перевірка вимкнених приладів та освітлення наприкінці робочого дня, звичайні освітлювальні лампи замінені на енергозберігаючі. У планах також запровадження політики розділення сміття в офісі, зменшення кількості пластику, що використовується, заміна люмінесцентних ламп на енергозберігаючі та утилізація використаних ламп у співпраці з ліцензованим підрядником. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів.

Київ, Україна, 8 листопада 2017 року: B-Green – це глобальна програма Baker McKenzie для зменшення негативного впливу на довкілля. Її було розроблено Міжнародним комітетом з соціально-екологічної відповідальності Baker McKenzie для впровадження раціонального використання ресурсів у щоденну роботу офісів Baker McKenzie у всьому світі.

Програма приділяє особливу увагу трьом основним складовим – модулям:

  • виміру, контролю та зменшенню викидів вуглецю (Carbon-Smart);
  • зменшенню використання паперу і його переробці (Paper-Smart);
  • переобладнанню офісу для зменшення використання енергії або ж з використанням екологічно безпечних технологій (Refit-Smart).

Усі офіси компанії прийняли цю програму і працюють в її межах для зменшення негативного впливу від діяльності офісів на довкілля та раціонального використання ресурсів.

Київський офіс приєднався до цієї програми у 2017 році, і вже запроваджено перші заходи:

  • принтери офісу налаштовані на 2-сторонній друк з метою зменшення кількості використання паперу;
  • прийнято політику зменшення використання паперу для друку, підготовлено відповідні оголошення;
  • використаний папір збирається і направляється на переробку;
  • прийнято політику зменшення кількості відряджень та польотів для зменшення викидів вуглецю, перевага надається проведенню ділових зустрічей через мережу Інтернет та вебінарам;
  • вживаються заходи для зменшення кількості спожитої енергії: підготовлені оголошення для співробітників про економію електроенергії, здійснюються контроль та перевірка вимкнених приладів та освітлення наприкінці робочого дня, звичайні освітлювальні лампи замінені на енергозберігаючі.

У планах також запровадження політики розділення сміття в офісі, зменшення кількості пластику, що використовується, заміна люмінесцентних ламп на енергозберігаючі та утилізація використаних ламп у співпраці з ліцензованим підрядником.


Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: