fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AXOR починає масштабну співпрацю з одним з найбільших виробників вікон та дверей у Польщі – компанією Sonarol

25/ 04/ 2023
  Тепер у компанії Sonarol можна придбати вікна з фурнітурою AXOR Komfort Line K-3 та підвищеним класом зламостійкості. Це стало результатом партнерства, яке розпочалось ще у 2017 році, але зараз вийшло на принципово новий рівень. За цей час партнери впевнились у незмінній якості продукції заводу AXOR, яка проходить постійне тестування у сертифікованих лабораторіях та має гарантію на 20 000 циклів відкривання та закривання вікна. У конфігурації фурнітури, яку використовують в компанії Sonarol, є декілька важливих технічних рішень, що стануть перевагами для кінцевих споживачів: Посилена конструкція петель з можливістю 3D-регулювання Блокіратор помилкового відкривання віконної ручки Додаткова запірна точка на верхній петлі, що виключає появу «містка холоду» Мікропровітрювання, щоб навіть взимку забезпечувати циркуляцію повітря у приміщенні Можливість модернізації фурнітури до найвищого класу зламостійкості за рахунок додавання додаткових протизламних цапф Комфорт та безпека споживачів – головні пріоритети, якими керуються інженери AXOR при розробці фурнітури та різноманітних технічних рішень.   Компанія AXOR Industry продовжує і надалі налагоджувати плідну співпрацю із закордонними партнерами, оскільки зараз це особливо важливо як для бізнесу, так і для країни.

Тепер у компанії Sonarol можна придбати вікна з фурнітурою AXOR Komfort Line K-3 та підвищеним класом зламостійкості. Це стало результатом партнерства, яке розпочалось ще у 2017 році, але зараз вийшло на принципово новий рівень. За цей час партнери впевнились у незмінній якості продукції заводу AXOR, яка проходить постійне тестування у сертифікованих лабораторіях та має гарантію на 20 000 циклів відкривання та закривання вікна.

У конфігурації фурнітури, яку використовують в компанії Sonarol, є декілька важливих технічних рішень, що стануть перевагами для кінцевих споживачів:

  • Посилена конструкція петель з можливістю 3D-регулювання
  • Блокіратор помилкового відкривання віконної ручки
  • Додаткова запірна точка на верхній петлі, що виключає появу «містка холоду»
  • Мікропровітрювання, щоб навіть взимку забезпечувати циркуляцію повітря у приміщенні
  • Можливість модернізації фурнітури до найвищого класу зламостійкості за рахунок додавання додаткових протизламних цапф

Комфорт та безпека споживачів – головні пріоритети, якими керуються інженери AXOR при розробці фурнітури та різноманітних технічних рішень.  

Компанія AXOR Industry продовжує і надалі налагоджувати плідну співпрацю із закордонними партнерами, оскільки зараз це особливо важливо як для бізнесу, так і для країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: