fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

AXOR підтримує ініціативу «Мобільний фронтовий госпіталь»

11/ 05/ 2023
  Волонтерська діяльність компанії AXOR Industry охоплює багато сфер: допомога мобілізованим співробітникам, пораненим військовим та переселенцям. Ми намагаємось максимально оперативно закривати ті потреби, про які нам повідомляють. Втім сьогодні ми більше розкажемо про масштабну ініціативу благодійного фонду Реконструкції та розвитку України, до якої ми долучились. Мобільний фронтовий госпіталь – це повністю укомплектована лікарня на колесах, яка може працювати в безпосередній близькості до лінії фронту, де тривають активні бойові дії. Всередині госпіталю є: оглядове відділення, лабораторія із сучасним обладнанням, пересувний рентген, операційна з усім необхідним, технічна кімната, туалет та душ. Завдяки цьому мобільний госпіталь може рятувати чимало життів як наших поранених військових, так і цивільних. Але у всіх цим безумовних плюсів є один відчутний мінус – вартість мобільного шпиталю. Один повністю укомплектований автомобіль обходиться у 9,2 млн гривень. Раніше ми долучились до цієї ініціативи та передали чимало розхідних матеріалів для мобільного госпіталю. А зараз прийшов час долучитись до цього збору і фінансово, бо потенційно врятовані життя людей безцінні. Крім того, ми взяли участь у Digital Talks Forum, де спільно з БФ Реконструкції та розвитку України збирали донати на таку важливу ініціативу. Закликаємо кожного, хто має таку можливість, також долучитись до цього збору. Активне посилання на сайт, де можна дізнатись більше про мобільні госпіталі та задонатити https://front.hospital. Нагадуємо, що маленьких донатів не буває, а разом ми непереможні!

Волонтерська діяльність компанії AXOR Industry охоплює багато сфер: допомога мобілізованим співробітникам, пораненим військовим та переселенцям. Ми намагаємось максимально оперативно закривати ті потреби, про які нам повідомляють. Втім сьогодні ми більше розкажемо про масштабну ініціативу благодійного фонду Реконструкції та розвитку України, до якої ми долучились.

Мобільний фронтовий госпіталь – це повністю укомплектована лікарня на колесах, яка може працювати в безпосередній близькості до лінії фронту, де тривають активні бойові дії. Всередині госпіталю є: оглядове відділення, лабораторія із сучасним обладнанням, пересувний рентген, операційна з усім необхідним, технічна кімната, туалет та душ. Завдяки цьому мобільний госпіталь може рятувати чимало життів як наших поранених військових, так і цивільних. Але у всіх цим безумовних плюсів є один відчутний мінус – вартість мобільного шпиталю. Один повністю укомплектований автомобіль обходиться у 9,2 млн гривень.

Раніше ми долучились до цієї ініціативи та передали чимало розхідних матеріалів для мобільного госпіталю. А зараз прийшов час долучитись до цього збору і фінансово, бо потенційно врятовані життя людей безцінні. Крім того, ми взяли участь у Digital Talks Forum, де спільно з БФ Реконструкції та розвитку України збирали донати на таку важливу ініціативу.

Закликаємо кожного, хто має таку можливість, також долучитись до цього збору. Активне посилання на сайт, де можна дізнатись більше про мобільні госпіталі та задонатити https://front.hospital. Нагадуємо, що маленьких донатів не буває, а разом ми непереможні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: