fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Avis Україна передала медикам, які мешкають за містом, на користування свою послугу «авто з водієм»

24/ 06/ 2020
  Компанія з прокату та лізингу автомобілів Avis Україна прийшла на допомогу в ситуації обмеженого транспортного сполучення між містами під час карантину і передала медикам, які мешкають за містом на користування свою послугу «авто з водієм». Avis Україна відрядила свого штатного водія та надала дев’яти місний мінівен Renault Trafic Furgon зі свого автопарку для підвезення медиків на роботу та повернення їх додому після чергувань. Щоранку водій Avis Україна збирав медиків, які мешкають за 50 км від Києва і привозив на роботу до Київського міського пологового будинку №6 та розвозив їх після чергувань по домах. Окрім водія, для організації розвозки медиків, Avis Україна залучила кілька працівників, які щодня організовували переміщення медиків. До акції #веземомедиківнароботу, яку запустила Avis Україна, долучилась Мережа АЗС «ОККО», яка окрім свого основного обсягу допомоги, виділила пальне для заправки мінівена Avis Україна, який розвозив медиків. «Проблема дістатись нашим медикам до роботи була дуже гострою. Із 300 співробітників, 128 мешкають в чернігівській, полтавській, київській областях, звідки зараз немає регулярного громадського транспорту і люди діставались, хто як може. Ми дуже вдячні компанії за допомогу», - Шпичка Сергій Леонідович, заступник Головного лікаря пологового будинку м. Києва № 6.

Компанія з прокату та лізингу автомобілів Avis Україна прийшла на допомогу в ситуації обмеженого транспортного сполучення між містами під час карантину і передала медикам, які мешкають за містом на користування свою послугу «авто з водієм».

Avis Україна відрядила свого штатного водія та надала дев’яти місний мінівен Renault Trafic Furgon зі свого автопарку для підвезення медиків на роботу та повернення їх додому після чергувань.

Щоранку водій Avis Україна збирав медиків, які мешкають за 50 км від Києва і привозив на роботу до Київського міського пологового будинку №6 та розвозив їх після чергувань по домах.

Окрім водія, для організації розвозки медиків, Avis Україна залучила кілька працівників, які щодня організовували переміщення медиків.

До акції #веземомедиківнароботу, яку запустила Avis Україна, долучилась Мережа АЗС «ОККО», яка окрім свого основного обсягу допомоги, виділила пальне для заправки мінівена Avis Україна, який розвозив медиків.

«Проблема дістатись нашим медикам до роботи була дуже гострою. Із 300 співробітників, 128 мешкають в чернігівській, полтавській, київській областях, звідки зараз немає регулярного громадського транспорту і люди діставались, хто як може. Ми дуже вдячні компанії за допомогу»,Шпичка Сергій Леонідович, заступник Головного лікаря пологового будинку м. Києва № 6.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: