fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АВІС Україна, ВІП РЕНТ

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Avis Україна – український підрозділ міжнародного провайдера послуг мобільності, який спеціалізується на оперативному лізингу та оренді автомобілів. Як підрозділ світової мережі Avis, офіси якої у 180 країнах світу, в Україні компанія працює з 1997 року і входить в ТОП-3 компаній з лізингу та прокату автомобілів. В Україні компанія забезпечує повний спектр послуг з оренди та лізингу автомобілів: від прокату на один день до лізингу від року і більше для українських та міжнародних компаній, а також, для приватних осіб.

Завдання лізингової діяльності – забезпечити підприємствам можливість підвищити свою конкурентоспроможність за рахунок ефективного розподілу своїх ресурсів на транспортні потреби та надати їх працівникам досвіт комфортного користування лізинговим автомобілем. В лізингу в Україні перебувають більше 3000 автомобілів парку Avis Україна.

Завдання діяльності з прокату авто – забезпечити користувачів орендованих автомобілів позитивним досвідом користування послугою. Надати широкий вибір автомобілів в прокат і обслугувати клієнтів за стандартами Avis. Власний парк автомобілів в оренду в Україні – понад 250 одиниць різних класів і типів: економ, середній, бізнес, преміум, SUV, 4х4, мікроавтобуси, пікапи, електромобілі

Сьогодні Avis Україна – це:

  • представництва в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові
  • доставка автомобілів в різні регіони України
  • співпраця з 450 сервісними станціями
  • 120 співробітників
  • власні департаменти сервісного, корпоративного та адміністративного обсуговування
  • спеціальні умови співпраці з усіма офіційними дилерами автомобілів в Україні та центрами технічного обслуговування

З 2018 р. Avis Україна – у складі фінансової групи UMI (United Motors Israel), один із лідерів автомобільного ринку в Ізраїлі.

Avis надає наступні послуги:

  • оперативний лізинг з повним сервісним обслуговуванням (12-60 місяців)
  • довгострокова оренда авто Avis Flex (від 1 до 12 місяців)
  • короткострокова оренда авто в Україні та за кордоном
  • аутсорсинг водіїв

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: