fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс затверджено ексклюзивним представником України в міжнародній мережі Lex Mundi

30/ 11/ 2018
  Рада директорів провідної міжнародної мережі незалежних юридичних фірм Lex Mundi  одноголосно затвердила Астерс у якості свого ексклюзивного представника від України. До цього Україну в мережі Lex Mundi представляла фірма ЄПАП Україна, команда якої обєдналася з Астерс 1 жовтня 2018 року. Обєднана фірма під брендом Астерс стала найбільшою в Україні з 27 партнерами та понад 140 юристами. Злиття значно розширює можливості фірми у всіх практиках права. Офіси Астерс розташовані у Києві, Вашингтоні та Брюсселі. Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс, зазначає: Ефект синергії внаслідок обєднання дозволить нам на ще вищому рівні надавати консультації і сприяти успіху як наших клієнтів, так і клієнтів інших фірм-учасниць мережі Lex Mundi. Ми раді подальшій співпраці з найкращими юридичними фірмами світу, що входять до мережі Lex Mundi. Карл Андурі, президент Lex Mundi, коментує: Ми раді вітати приєднання до Lex Mundi юристів Астерс разом з новими можливостями, які вони привносять у мережу. Участь Астерс посилює присутність Lex Mundi в Європі та свідчить про наше прагнення надавати фірмам-учасницям мережі та їхнім клієнтам доступ до найдосвідченіших та найбільш авторитетних юридичних радників по всьому світу. *** Lex Mundi – провідна міжнародна мережа незалежних юридичних фірм, які працюють у понад 100 країнах. Фірми-учасниці мережі Lex Mundi надають клієнтам привілейований доступ до послуг понад 21 000 юристів по всьому світу і їхніх безпрецедентно глибоких знань і досвіду. Затвердження кожної юридичної фірми у якості учасника Lex Mundi відбувається на основі оцінки лідерських позицій фірми у відповідній країні і її постійної орієнтованості на ринок такої країни. Кожну юрисдикцію в Lex Mundi може представляти виключно одна незалежна юридична фірма. Фірми-учасниці Lex Mundi повинні підтримувати досконалий рівень надання послуг, щоб залишатися членами мережі. Завдяки тісній співпраці, обміну інформацією, тренінгам та спільним ініціативам фірм-учасниць мережа Lex Mundi забезпечує клієнтів відповідними місцевими експертами у кожній з країн їхньої присутності. Співпрацюючи між собою, члени Lex Mundi мають можливість злагоджено надавати підтримку клієнтам у найбільш складних транскордонних угодах та спорах. Фірми-учасниці мережі розташовані у країнах Європи, Близького Сходу, Африки, Азії та Океанії, Латинської Америки, Карибського басейну та Північної Америки. Також учасники мережі надають pro bono юридичну підтримку соціальним підприємцям по всьому світу через Lex Mundi Pro Bono Foundation, дочірню неприбуткову організацію Lex Mundi. Більше деталей – на сайтах www.lexmundi.com та www.lexmundiprobono.org. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільша кількість фахівців в одній українській юридичній фірмі, визнаних дослідженням.

Рада директорів провідної міжнародної мережі незалежних юридичних фірм Lex Mundi  одноголосно затвердила Астерс у якості свого ексклюзивного представника від України.

До цього Україну в мережі Lex Mundi представляла фірма ЄПАП Україна, команда якої об’єдналася з Астерс 1 жовтня 2018 року. Об’єднана фірма під брендом Астерс стала найбільшою в Україні з 27 партнерами та понад 140 юристами. Злиття значно розширює можливості фірми у всіх практиках права. Офіси Астерс розташовані у Києві, Вашингтоні та Брюсселі.

Сергій Свириба, співкеруючий партнер Астерс, зазначає: “Ефект синергії внаслідок об’єднання дозволить нам на ще вищому рівні надавати консультації і сприяти успіху як наших клієнтів, так і клієнтів інших фірм-учасниць мережі Lex Mundi. Ми раді подальшій співпраці з найкращими юридичними фірмами світу, що входять до мережі Lex Mundi“.

Карл Андурі, президент Lex Mundi, коментує: “Ми раді вітати приєднання до Lex Mundi юристів Астерс разом з новими можливостями, які вони привносять у мережу. Участь Астерс посилює присутність Lex Mundi в Європі та свідчить про наше прагнення надавати фірмам-учасницям мережі та їхнім клієнтам доступ до найдосвідченіших та найбільш авторитетних юридичних радників по всьому світу”.

***

Lex Mundi – провідна міжнародна мережа незалежних юридичних фірм, які працюють у понад 100 країнах. Фірми-учасниці мережі Lex Mundi надають клієнтам привілейований доступ до послуг понад 21 000 юристів по всьому світу і їхніх безпрецедентно глибоких знань і досвіду. Затвердження кожної юридичної фірми у якості учасника Lex Mundi відбувається на основі оцінки лідерських позицій фірми у відповідній країні і її постійної орієнтованості на ринок такої країни. Кожну юрисдикцію в Lex Mundi може представляти виключно одна незалежна юридична фірма. Фірми-учасниці Lex Mundi повинні підтримувати досконалий рівень надання послуг, щоб залишатися членами мережі.

Завдяки тісній співпраці, обміну інформацією, тренінгам та спільним ініціативам фірм-учасниць мережа Lex Mundi забезпечує клієнтів відповідними місцевими експертами у кожній з країн їхньої присутності. Співпрацюючи між собою, члени Lex Mundi мають можливість злагоджено надавати підтримку клієнтам у найбільш складних транскордонних угодах та спорах.

Фірми-учасниці мережі розташовані у країнах Європи, Близького Сходу, Африки, Азії та Океанії, Латинської Америки, Карибського басейну та Північної Америки. Також учасники мережі надають pro bono юридичну підтримку соціальним підприємцям по всьому світу через Lex Mundi Pro Bono Foundation, дочірню неприбуткову організацію Lex Mundi.

Більше деталей – на сайтах www.lexmundi.com та www.lexmundiprobono.org.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США) та Брюсселі (Бельгія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільша кількість фахівців в одній українській юридичній фірмі, визнаних дослідженням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: