fbpx

Астерс консультує групу Добробут щодо придбання медичної клініки Борис

12/ 08/ 2019
  Астерс виступила юридичним радником провідної в Україні мережі медичних закладів Добробут у звязку з придбанням медичної клініки Борис. Ця угода стала однією з найбільших за останні роки на українському ринку охорони здоровя. Команда юристів Астерс забезпечила повний супровід усіх правових аспектів угоди, включаючи юридичний аудит клініки Борис, отримання необхідних дозволів Антимонопольного комітету України, супроводження процесу поглибленого вивчення ринку медичної допомоги, ініційованого Антимонопольним комітетом України, структурування розрахунків, формування пакету договорів на проект та його закриття, консультування з різноманітних питань корпоративного, договірного, антимонопольного права, інтелектуальної власності та нерухомості. Підготовка угоди тривала майже один рік та вимагала координації та поєднання інтересів широкого кола співвласників Борису (продавців бізнесу). Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Олексія Демяненка, радника Олеся Квята та юристів Анни Гнип, Діани Кондратьєвої та Юлії Савченко. За напрямом антимонопольного права проект супроводжували партнер Ігор Свечкар і старший юрист Тетяна Субботіна.   *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс виступила юридичним радником провідної в Україні мережі медичних закладів Добробут у зв’язку з придбанням медичної клініки Борис. Ця угода стала однією з найбільших за останні роки на українському ринку охорони здоров’я.

Команда юристів Астерс забезпечила повний супровід усіх правових аспектів угоди, включаючи юридичний аудит клініки Борис, отримання необхідних дозволів Антимонопольного комітету України, супроводження процесу поглибленого вивчення ринку медичної допомоги, ініційованого Антимонопольним комітетом України, структурування розрахунків, формування пакету договорів на проект та його закриття, консультування з різноманітних питань корпоративного, договірного, антимонопольного права, інтелектуальної власності та нерухомості. Підготовка угоди тривала майже один рік та вимагала координації та поєднання інтересів широкого кола співвласників Борису (продавців бізнесу).

Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Олексія Дем’яненка, радника Олеся Квята та юристів Анни Гнип, Діани Кондратьєвої та Юлії Савченко. За напрямом антимонопольного права проект супроводжували партнер Ігор Свечкар і старший юрист Тетяна Субботіна.  

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: