fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація звернулась до Прем’єр-міністра України з проханням про зустріч за участі керівництва МОЗ України, Держлікслужби України та ДЕЦ

23/ 11/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням про зустріч за участі керівництва МОЗ України, Держлікслужби України та ДЕЦ із залученням професійних асоціацій. Приводом для звернення стало зростання тиску на фармацевтичний бізнес на етапі ввезення на територію України ліків провідними міжнародними виробниками для подальшої реалізації і недостатня взаємодія усіх органів і підприємств сфери охорони здоров’я. Асоціація також акцентує увагу на відсутності єдиного розуміння правил в сфері контролю якості лікарських засобів територіальними органами Держлікслужби України. Ситуація викликає занепокоєння у представників фармацевтичної бізнес-спільноти з огляду на низку запроваджених Урядом України ініціатив, націлених на покращення доступності лікарських засобів для пацієнтів – зокрема, реімбурсації лікарських засобів за певними нозологіями, спрощеної реєстрації ліків. Отримання якісних результатів від впровадження цих ініціатив вимагає злагодженої взаємодії усіх органів державної влади і державних підприємств в сфері охорони здоров’я та відсутності виникнення неочікуваних штучних бар’єрів при ввезенні необхідних пацієнтам ліків. Оригінал відкритого листа тут.

Європейська Бізнес Асоціація звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням про зустріч за участі керівництва МОЗ України, Держлікслужби України та ДЕЦ із залученням професійних асоціацій.

Приводом для звернення стало зростання тиску на фармацевтичний бізнес на етапі ввезення на територію України ліків провідними міжнародними виробниками для подальшої реалізації і недостатня взаємодія усіх органів і підприємств сфери охорони здоров’я.

Асоціація також акцентує увагу на відсутності єдиного розуміння правил в сфері контролю якості лікарських засобів територіальними органами Держлікслужби України.

Ситуація викликає занепокоєння у представників фармацевтичної бізнес-спільноти з огляду на низку запроваджених Урядом України ініціатив, націлених на покращення доступності лікарських засобів для пацієнтів – зокрема, реімбурсації лікарських засобів за певними нозологіями, спрощеної реєстрації ліків. Отримання якісних результатів від впровадження цих ініціатив вимагає злагодженої взаємодії усіх органів державної влади і державних підприємств в сфері охорони здоров’я та відсутності виникнення неочікуваних штучних бар’єрів при ввезенні необхідних пацієнтам ліків.

Оригінал відкритого листа тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: