fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація запустила Комітет безпеки та захисту бізнесу

27/ 06/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціація інформує, що Комітет безпеки та захисту бізнесу Асоціації розпочав свою роботу. Основною метою комітету є обєднання спеціалістів з безпеки, правників, комплаєнс-офіцерів та інших ключових стейкхолдерів задля обміну досвідом у сфері надання комплексної безпекової допомоги бізнесу, взаємодія з представниками  правоохоронних та інших державних органів у питаннях порушення безпекових прав та інтересів субєктів господарювання, формування експертної позиції у вирішенні безпекових проблем, сприяння підвищенню культури безпеки представників бізнесу та інвесторів, що засновані на кращих міжнародних практиках, галузевих стандартах та глобальній сертифікації. Зокрема, вже визначено основні пріоритети Комітету: - Створення платформи для діалогу та сприяння у формуванні дієвих механізмів Державно-Приватного Партнерства (ДПП) у сфері національної безпеки України. - Гармонізація законодавства України із нормами міжнародного безпекового права з метою забезпечення захисту ключових інтересів бізнесу від внутрішніх і зовнішніх загроз. - Надання практичних безпекових рекомендацій та допомоги у формуванні стратегій компаній щодо підвищення ефективності політики безпеки та захисту корпоративних інтересів бізнесу. Представники Комітету вже обрали Голову та членів Правління. З інформацію щодо компаній-учасників Комітету, Правлінням, пріоритетів можна ознайомитись на сторінці https://eba.com.ua/comitet/komitet-bezpeky-ta-zahystu-biznesu/ Щиро запрошуємо долучатись до даної ініціативи, ділитись експертизою та досвідом, адже питання безпеки наразі – більше ніж актуальні. За додатковою інформацією щодо Комітету, його діяльністю, правилами приєднання можна звертатись до Дмитра Кирилюка - [email protected]

Європейська Бізнес Асоціація інформує, що Комітет безпеки та захисту бізнесу Асоціації розпочав свою роботу.

Основною метою комітету є об’єднання спеціалістів з безпеки, правників, комплаєнс-офіцерів та інших ключових стейкхолдерів задля обміну досвідом у сфері надання комплексної безпекової допомоги бізнесу, взаємодія з представниками  правоохоронних та інших державних органів у питаннях порушення безпекових прав та інтересів суб’єктів господарювання, формування експертної позиції у вирішенні безпекових проблем, сприяння підвищенню культури безпеки представників бізнесу та інвесторів, що засновані на кращих міжнародних практиках, галузевих стандартах та глобальній сертифікації.

Зокрема, вже визначено основні пріоритети Комітету:

– Створення платформи для діалогу та сприяння у формуванні дієвих механізмів Державно-Приватного Партнерства (ДПП) у сфері національної безпеки України.

– Гармонізація законодавства України із нормами міжнародного безпекового права з метою забезпечення захисту ключових інтересів бізнесу від внутрішніх і зовнішніх загроз.

– Надання практичних безпекових рекомендацій та допомоги у формуванні стратегій компаній щодо підвищення ефективності політики безпеки та захисту корпоративних інтересів бізнесу.

Представники Комітету вже обрали Голову та членів Правління. З інформацію щодо компаній-учасників Комітету, Правлінням, пріоритетів можна ознайомитись на сторінці https://eba.com.ua/comitet/komitet-bezpeky-ta-zahystu-biznesu/

Щиро запрошуємо долучатись до даної ініціативи, ділитись експертизою та досвідом, адже питання безпеки наразі – більше ніж актуальні.

За додатковою інформацією щодо Комітету, його діяльністю, правилами приєднання можна звертатись до Дмитра Кирилюка – [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: