fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація взяла участь у засіданні Національної інвестиційної ради

25/ 05/ 2018
  Сьогодні має місце важлива подія - засідання Національної інвестиційної ради за участі парламентарів, урядовців та ключових інвесторів країни, які є членами Європейської Бізнес Асоціації. Серед них глобальні лідери галузей енергетики, машинобудування, мобільного звязку, виробництва товарів широкого вжитку. Їхня сумарна капіталізація дорівнює майже $1 трлн: це 9 ВВП України. Топ-темами зустрічі стали такі: залучення інвестицій, масштабування діяльності інвесторів в Україні (від пілотних проектів до більш масштабних) та питання інновацій і цифрової економіки. Ми раді брати активну участь у такій події, адже увага влади до проблем топових інвесторів є важливою складовою поліпшення бізнес-клімату в Україні.  

Сьогодні має місце важлива подія – засідання Національної інвестиційної ради за участі парламентарів, урядовців та ключових інвесторів країни, які є членами Європейської Бізнес Асоціації. Серед них глобальні лідери галузей енергетики, машинобудування, мобільного зв’язку, виробництва товарів широкого вжитку. Їхня сумарна капіталізація дорівнює майже $1 трлн: це 9 ВВП України.

Топ-темами зустрічі стали такі: залучення інвестицій, масштабування діяльності інвесторів в Україні (від пілотних проектів до більш масштабних) та питання інновацій і цифрової економіки.

Ми раді брати активну участь у такій події, адже увага влади до проблем топових інвесторів є важливою складовою поліпшення бізнес-клімату в Україні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: