fbpx

Асоціація обговорила з міською владою підтримку бізнесу під час пандемії

29/ 09/ 2020
  25 вересня відбулося третє засідання групи експертів-економістів, що працює над планами подолання кризи, спричиненої пандемією, та підтримки і розвитку бізнесу у столиці. Представники Європейської Бізнес Асоціації були раді взяти участь у зустрічі з представниками міської влади, експертами, бізнес-спільнотою.  Під час зустрічі обговорювалася підтримка київською міською владою бізнесу під час пандемії. Зокрема, йшлося про зменшення податкового навантаження на бізнес, запроваджену практику сплати столичним бізнесом ставки за кредитами у розмірі 0,1%, необхідність урахування потреб бізнесу під час розробки та запровадження карантинних заходів, вирішення проблеми з проведенням ярмаркової діяльності, розвитку безготівкових розрахунків в освітніх закладах, громадському транспорті та інших секторах муніципальних послуг, запровадження ефективного механізму приватно-муніципального партнерства задля реалізації публічних інфраструктурних проєктів тощо. Дякуємо за можливість донести питання та проблеми бізнесу на рівні міста!

25 вересня відбулося третє засідання групи експертів-економістів, що працює над планами подолання кризи, спричиненої пандемією, та підтримки і розвитку бізнесу у столиці. Представники Європейської Бізнес Асоціації були раді взяти участь у зустрічі з представниками міської влади, експертами, бізнес-спільнотою. 

Під час зустрічі обговорювалася підтримка київською міською владою бізнесу під час пандемії. Зокрема, йшлося про зменшення податкового навантаження на бізнес, запроваджену практику сплати столичним бізнесом ставки за кредитами у розмірі 0,1%, необхідність урахування потреб бізнесу під час розробки та запровадження карантинних заходів, вирішення проблеми з проведенням ярмаркової діяльності, розвитку безготівкових розрахунків в освітніх закладах, громадському транспорті та інших секторах муніципальних послуг, запровадження ефективного механізму приватно-муніципального партнерства задля реалізації публічних інфраструктурних проєктів тощо.

Дякуємо за можливість донести питання та проблеми бізнесу на рівні міста!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: