fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація долучилася до конференції VegOils&Meals Trade

21/ 06/ 2024
  Минулого тижня у іспанській Севільї відбулася міжнародна конференція VegOils&Meals Trade, присвячена ринку олійних та продуктів переробки в ЄС. Ця подія зібрала більш ніж 150 учасників з 25 країн світу – ключових гравців олійножирового ринку ЄС, України та інших регіонів, що впливають на розвиток світового олійного ринку. Панельну дискусію «Фокус на Європу. Оцінки та перспективи» модерувала Ірина Душник, Виконавча директорка Комітету зернових та олійних культур Асоціації. За інформацією організаторів конференції, інформаційно-аналітичного агентства «АПК-Інформ», Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%). В сезоні-2023/24 Іспанія стала четвертим за величиною імпортером української соняшникової олії серед країн ЄС (частка 10%; +64% до показника аналогічного  періоду попереднього сезону), зокрема, стала другим за величиною покупцем високоолеїнової соняшникової олії у загальному рейтингу країн з часткою 17%. Також на Іспанію припадає до 7% в загальному експорті українських шротів олійних культур до ЄС, зокрема, країна стала другим за величиною імпортером українського ріпакового шроту в 2023/24 МР. Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%).
01/

Минулого тижня у іспанській Севільї відбулася міжнародна конференція VegOils&Meals Trade, присвячена ринку олійних та продуктів переробки в ЄС. Ця подія зібрала більш ніж 150 учасників з 25 країн світу – ключових гравців олійножирового ринку ЄС, України та інших регіонів, що впливають на розвиток світового олійного ринку.

Панельну дискусію «Фокус на Європу. Оцінки та перспективи» модерувала Ірина Душник, Виконавча директорка Комітету зернових та олійних культур Асоціації. За інформацією організаторів конференції, інформаційно-аналітичного агентства «АПК-Інформ», Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%). В сезоні-2023/24 Іспанія стала четвертим за величиною імпортером української соняшникової олії серед країн ЄС (частка 10%; +64% до показника аналогічного  періоду попереднього сезону), зокрема, стала другим за величиною покупцем високоолеїнової соняшникової олії у загальному рейтингу країн з часткою 17%.

Також на Іспанію припадає до 7% в загальному експорті українських шротів олійних культур до ЄС, зокрема, країна стала другим за величиною імпортером українського ріпакового шроту в 2023/24 МР. Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: