fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Асоціація анонсує запуск нового Підкомітету з питань кібербезпеки

26/ 06/ 2024
  Враховуючи російську агресію проти України, зокрема в кіберпросторі, питання захисту інформації, кіберзахисту та кіберстійкості набувають все більшої актуальності. А зростання регуляторних ініціатив у сфері кібербезпеки в Україні, як на національному, так і на галузевому рівнях, зокрема в контексті євроінтеграційного руху України, вимагає активної участі бізнесу у формуванні ефективної та збалансованої політики. З огляду на це, Європейська Бізнес Асоціація запускає Підкомітет з питань кібербезпеки в рамках Комітету безпеки та захисту бізнесу. 20 червня Асоціація спільно з Аспен Інститут Київ провели установчу зустріч нового Підкомітету для презентації і обговорення мети та завдань нового об’єднання бізнесу. Робота Підкомітету має три основні завдання: Адвокація щодо регуляторних, законодавчих ініціатив на національному та секторальному рівнях з метою впровадження кращої практики, встановлення прозорих умов для бізнесу, створення стимулюючих факторів розвитку сфери кібербезпеки. Виконання ролі платформи для приватно-державного діалогу, переважно з питань, що можуть вплинути на діяльність бізнесу в Україні – надавачів послуг, постачальників продуктів в сфері кібербезпеки або на отримувачів таких послуг та продуктів. Організація private-private або private-public взаємодії серед фахівців з кібербезпеки у приватному та публічному секторах, а також взаємодія з іншими бізнес-асоціаціями та індустріальними об’єднаннями. Участь у Підкомітеті може зацікавити насамперед представників індустрії кібербезпеки – постачальників послуг та продуктів; представників ІТ індустрії; власників та операторів критичної інфраструктури, а також усі компанії, зацікавлені у темі кібербезпеки. Світлана Михайловська. Заступниця директора з представництва інтересів компаній — членів Європейської Бізнес Асоціації. Створення професійної платформи для об’єднання фахівців з кібербезпеки та посилення їхньої взаємодії є дуже актуальним. Особливо в контексті сучасних безпекових викликів та посилення регуляторних вимог в рамках євроінтеграційного руху України. Сподіваємось, що нам вдасться побудувати велику та впливову галузеву спільноту для обміну досвідом та напрацювання рішень для зміцнення безпеки бізнесу та держави. Найближчим часом відбудеться затвердження Статуту та проведення виборів керівництва нового Підкомітету. Якщо ви підтримуєте цю ініціативу і зацікавлені долучитися, або маєте додаткові питання, звертайтесь, будь-ласка, до асистента комітетів Асоціації Нікіти Гавриленка [email protected].

Враховуючи російську агресію проти України, зокрема в кіберпросторі, питання захисту інформації, кіберзахисту та кіберстійкості набувають все більшої актуальності. А зростання регуляторних ініціатив у сфері кібербезпеки в Україні, як на національному, так і на галузевому рівнях, зокрема в контексті євроінтеграційного руху України, вимагає активної участі бізнесу у формуванні ефективної та збалансованої політики.

З огляду на це, Європейська Бізнес Асоціація запускає Підкомітет з питань кібербезпеки в рамках Комітету безпеки та захисту бізнесу. 20 червня Асоціація спільно з Аспен Інститут Київ провели установчу зустріч нового Підкомітету для презентації і обговорення мети та завдань нового об’єднання бізнесу.

Робота Підкомітету має три основні завдання:

  1. Адвокація щодо регуляторних, законодавчих ініціатив на національному та секторальному рівнях з метою впровадження кращої практики, встановлення прозорих умов для бізнесу, створення стимулюючих факторів розвитку сфери кібербезпеки.
  2. Виконання ролі платформи для приватно-державного діалогу, переважно з питань, що можуть вплинути на діяльність бізнесу в Україні – надавачів послуг, постачальників продуктів в сфері кібербезпеки або на отримувачів таких послуг та продуктів.
  3. Організація privateprivate або privatepublic взаємодії серед фахівців з кібербезпеки у приватному та публічному секторах, а також взаємодія з іншими бізнес-асоціаціями та індустріальними об’єднаннями.

Участь у Підкомітеті може зацікавити насамперед представників індустрії кібербезпеки – постачальників послуг та продуктів; представників ІТ індустрії; власників та операторів критичної інфраструктури, а також усі компанії, зацікавлені у темі кібербезпеки.

Світлана Михайловська Заступниця директора з представництва інтересів компаній — членів Європейської Бізнес Асоціації
Створення професійної платформи для об’єднання фахівців з кібербезпеки та посилення їхньої взаємодії є дуже актуальним. Особливо в контексті сучасних безпекових викликів та посилення регуляторних вимог в рамках євроінтеграційного руху України. Сподіваємось, що нам вдасться побудувати велику та впливову галузеву спільноту для обміну досвідом та напрацювання рішень для зміцнення безпеки бізнесу та держави.

Найближчим часом відбудеться затвердження Статуту та проведення виборів керівництва нового Підкомітету. Якщо ви підтримуєте цю ініціативу і зацікавлені долучитися, або маєте додаткові питання, звертайтесь, будь-ласка, до асистента комітетів Асоціації Нікіти Гавриленка [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: