fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Arzinger завершила процедуру сквіз-ауту ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат»

13/ 05/ 2019
  А ми продовжуємо ділитись нашими новинами у сфері сквіз-ауту. Команда корпоративної практики Arzinger завершила процедуру сквіз-ауту ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат» (OSI Group), одного з провідних виробників м’яса та ковбасних виробів в Україні. Під час імплементації проекту ми надали Клієнту детальну консультацію стосовно етапів процедури та всіх необхідних дій, розробили повний пакет документів для проведення сквіз-ауту, включаючи повідомлення про наміри та безвідкличну вимогу, а також брали активну участь в переговорах з банками, податковими органами та НКЦПФР. Завдяки співпраці з командою Клієнта та банком вся процедура була проведена максимально швидко та ефективно. Успішне завершення проекту дозволило значно підвищити ефективність корпоративного управління  компанії і почати процес перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю. Над проектом працювала команда Arzinger у складі Алесі Павлинської, радника практики Корпоративного права та M&A, Яни Бабич, юриста практики Корпоративного права та M&A, Ганни Калініченко, старшого юриста практики Банківського та фінансового права та Катерини Мицикової, юриста практики Податкового права.

А ми продовжуємо ділитись нашими новинами у сфері сквіз-ауту. Команда корпоративної практики Arzinger завершила процедуру сквіз-ауту ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат» (OSI Group), одного з провідних виробників м’яса та ковбасних виробів в Україні.

Під час імплементації проекту ми надали Клієнту детальну консультацію стосовно етапів процедури та всіх необхідних дій, розробили повний пакет документів для проведення сквіз-ауту, включаючи повідомлення про наміри та безвідкличну вимогу, а також брали активну участь в переговорах з банками, податковими органами та НКЦПФР.

Завдяки співпраці з командою Клієнта та банком вся процедура була проведена максимально швидко та ефективно.

Успішне завершення проекту дозволило значно підвищити ефективність корпоративного управління  компанії і почати процес перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю.

Над проектом працювала команда Arzinger у складі Алесі Павлинської, радника практики Корпоративного права та M&A, Яни Бабич, юриста практики Корпоративного права та M&A, Ганни Калініченко, старшого юриста практики Банківського та фінансового права та Катерини Мицикової, юриста практики Податкового права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: