fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анжела Махінова знову визнана одним з найкращих юристів в галузі міжнародної торгівлі та митного законодавства за версією Who’s Who Legal: Trade & Customs 2021

03/ 12/ 2021
  Шостий рік поспіль партнер Анжела Махінова рекомендована виданням Who’s Who Legal: Trade & Customs 2021. У щорічному виданні WWL: Trade & Customs представлені найкращі в світі юристи в галузі міжнародної торгівлі, митного законодавства та міжнародних санкцій. В останній звіт увійшло 644 експерта із 403 фірм із 41 юрисдикції. У рейтинг потрапляють юристи, відібрані за їхню видатну роботу з широкого кола питань – від питань антидемпінгу, антісубсидіарних і компенсаційних мит до питань регулювання міжнародної торгівлі. Юристи практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko мають бездоганну репутацію серед колег і в професійному співтоваристві. Їх регулярно відзначають серед лідерів у сфері міжнародної торгівлі провідні національні та міжнародні рейтинги, у тому числі The Legal 500, Expert Guide, Ukrainian Law Firms, Best Lawyers International, International Who’s Who of Franchise Lawyers, International Who’s Who of Trade & Customs Lawyers, Client Choice Awards та Юридична премія.

Шостий рік поспіль партнер Анжела Махінова рекомендована виданням Who’s Who Legal: Trade & Customs 2021. У щорічному виданні WWL: Trade & Customs представлені найкращі в світі юристи в галузі міжнародної торгівлі, митного законодавства та міжнародних санкцій.

В останній звіт увійшло 644 експерта із 403 фірм із 41 юрисдикції. У рейтинг потрапляють юристи, відібрані за їхню видатну роботу з широкого кола питань – від питань антидемпінгу, антісубсидіарних і компенсаційних мит до питань регулювання міжнародної торгівлі.

Юристи практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko мають бездоганну репутацію серед колег і в професійному співтоваристві. Їх регулярно відзначають серед лідерів у сфері міжнародної торгівлі провідні національні та міжнародні рейтинги, у тому числі The Legal 500, Expert Guide, Ukrainian Law Firms, Best Lawyers International, International Who’s Who of Franchise Lawyers, International Who’s Who of Trade & Customs Lawyers, Client Choice Awards та Юридична премія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: