fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анжела Махінова удостоєна премії Client Choice Awards 2018

26/ 02/ 2018
  Другий рік поспіль Анжела Махінова, радник Sayenko Kharenko, удостоєна персональної нагороди Client Choice Awards у категорії «Найкращий юрист у сфері міжнародної торгівлі в Україні». Нагорода присуджується юридичним фірмам і партнерам у всьому світі за бездоганну роботу з клієнтами. Цього року нагородами Client Choice було відзначено понад 380 юристів із 66 юрисдикцій. Анжела Махінова прокоментувала: «Ця нагорода має особливе значення для мене, оскільки її присуджують за результатами голосування клієнтів, чия думка найбільш неупереджено і об’єктивно відображає якість і цінність послуг, що їх отримують клієнти. Я дуже вдячна клієнтам за таку високу оцінку моєї роботи. Це велика честь для мене». Заснована у 2005 році, Client Choice Awards щорічно відзначає в усьому світі юридичні фірми і партнерів, які вирізняються бездоганним ставленням до клієнтів і найвищим рівнем надання послуг. Основними критеріями оцінки переможців є найвища якість обслуговування клієнтів і цінність послуг, що надаються, для бізнесу і клієнтів. Клієнти оцінюють  юристів і юридичні фірми за наступними критеріями: якість юридичних консультацій, комерційна обізнаність, знання індустрії клієнта, стратегічне мислення, прозорість у виставленні рахунків, гнучкий підхід до ціноутворення, ефективність витрат, чуйність, ефективні комунікації, прозорість документації, готовність ділитися досвідом, оптимальний підбір команди, управління проектами, використання технологій, лояльність та етичність. Номінувати кандидатів можуть лише корпоративні юристи. Цього року організатори Client Choice Awards отримали понад 2500 заявок на номінацію.

Другий рік поспіль Анжела Махінова, радник Sayenko Kharenko, удостоєна персональної нагороди Client Choice Awards у категорії «Найкращий юрист у сфері міжнародної торгівлі в Україні». Нагорода присуджується юридичним фірмам і партнерам у всьому світі за бездоганну роботу з клієнтами. Цього року нагородами Client Choice було відзначено понад 380 юристів із 66 юрисдикцій.

Анжела Махінова прокоментувала: «Ця нагорода має особливе значення для мене, оскільки її присуджують за результатами голосування клієнтів, чия думка найбільш неупереджено і об’єктивно відображає якість і цінність послуг, що їх отримують клієнти. Я дуже вдячна клієнтам за таку високу оцінку моєї роботи. Це велика честь для мене».

Заснована у 2005 році, Client Choice Awards щорічно відзначає в усьому світі юридичні фірми і партнерів, які вирізняються бездоганним ставленням до клієнтів і найвищим рівнем надання послуг. Основними критеріями оцінки переможців є найвища якість обслуговування клієнтів і цінність послуг, що надаються, для бізнесу і клієнтів. Клієнти оцінюють  юристів і юридичні фірми за наступними критеріями: якість юридичних консультацій, комерційна обізнаність, знання індустрії клієнта, стратегічне мислення, прозорість у виставленні рахунків, гнучкий підхід до ціноутворення, ефективність витрат, чуйність, ефективні комунікації, прозорість документації, готовність ділитися досвідом, оптимальний підбір команди, управління проектами, використання технологій, лояльність та етичність. Номінувати кандидатів можуть лише корпоративні юристи. Цього року організатори Client Choice Awards отримали понад 2500 заявок на номінацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: