fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анжела Махінова шостий рік поспіль визнана серед кращих експертів світу за версією міжнародного видання Who’s Who Legal: Franchise 2021

07/ 10/ 2021
  Анжела Махінова, партнер та керівник практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko, шостий рік поспіль рекомендована серед кращих світових експертів у сфері франчайзингу провідним рейтингом Who’s Who Legal: Franchise. Цьогорічне видання рекомендує 570 експертів з 448 юридичних фірм та 68 країн світу. Фіналістів було визначено шляхом незалежного дослідження серед клієнтів та колег-юристів зі всього світу. У процесі враховувався досвід консультування франчайзерів та франчайзі у комплексних справах, що стосуються договорів франчайзингу, з питань інтелектуальної власності та вирішення спорів. Індивідуальне визнання від Who’s Who Legal вкотре підтверджує репутацію Анжели Махінової як юридичного радника № 1 з питань міжнародної торгівлі в Україні. * * * Про Sayenko Kharenko Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua. Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Анжела Махінова, партнер та керівник практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko, шостий рік поспіль рекомендована серед кращих світових експертів у сфері франчайзингу провідним рейтингом Who’s Who Legal: Franchise.

Цьогорічне видання рекомендує 570 експертів з 448 юридичних фірм та 68 країн світу. Фіналістів було визначено шляхом незалежного дослідження серед клієнтів та колег-юристів зі всього світу. У процесі враховувався досвід консультування франчайзерів та франчайзі у комплексних справах, що стосуються договорів франчайзингу, з питань інтелектуальної власності та вирішення спорів.

Індивідуальне визнання від Who’s Who Legal вкотре підтверджує репутацію Анжели Махінової як юридичного радника № 1 з питань міжнародної торгівлі в Україні.

* * *

Про Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua.

Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: