fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анжела Махінова – серед найкращих європейських юристок згідно з Euromoney LMG Europe Women in Business Law Awards 2019

16/ 05/ 2019
  Анжела Махінова увійшла до шортлиста Euromoney Legal Media Group Europe Women in Business Law Awards 2019 у категорії Міжнародна торгівля. Нагороди в окремих практиках визнають найкращу юристку в кожній галузі. Номінантка Sayenko Kharenko – серед відомих представниць кращих міжнародних юридичних фірм, а саме: Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Dentos, Heuking Kühn Lüer Wojtek, Van Bael & Bellis, Noerr, Mayer Brown та White & Case. Анжела Махінова коментує: «Отримати нагороду The LMG Europe Women in Business Law Award – це досягти визнання таланту, професійної пристрасті та відданості справі, визнання експертних вмінь та знань. І навіть бути номінованою на цю нагороду – вже велика честь для будь-якої правниці. Я дуже рада й пишаюся, що потрапила до шортлиста разом з поважними колегами». Церемонія нагородження відбудеться 13 червня в готелі Savoy у Лондоні. Повний список номінанток можна переглянути на офіційному сайті нагороди. Спонсором The Europe Women in Business Law Awards виступає Euromoney LMG. Нагорода відзначає юридичні фірми за їхні зусилля у сприянні жінкам юристам у професійному розвитку, а юристок – за їхню роботу в кожній окремій галузі.

Анжела Махінова увійшла до шортлиста Euromoney Legal Media Group Europe Women in Business Law Awards 2019 у категорії Міжнародна торгівля.

Нагороди в окремих практиках визнають найкращу юристку в кожній галузі. Номінантка Sayenko Kharenko – серед відомих представниць кращих міжнародних юридичних фірм, а саме: Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Dentos, Heuking Kühn Lüer Wojtek, Van Bael & Bellis, Noerr, Mayer Brown та White & Case.

Анжела Махінова коментує: «Отримати нагороду The LMG Europe Women in Business Law Award – це досягти визнання таланту, професійної пристрасті та відданості справі, визнання експертних вмінь та знань. І навіть бути номінованою на цю нагороду – вже велика честь для будь-якої правниці. Я дуже рада й пишаюся, що потрапила до шортлиста разом з поважними колегами».

Церемонія нагородження відбудеться 13 червня в готелі Savoy у Лондоні. Повний список номінанток можна переглянути на офіційному сайті нагороди.

Спонсором The Europe Women in Business Law Awards виступає Euromoney LMG. Нагорода відзначає юридичні фірми за їхні зусилля у сприянні жінкам юристам у професійному розвитку, а юристок – за їхню роботу в кожній окремій галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: