fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анжела Махінова одна з чотирьох провідних експертів з України, визнаних в сфері франчайзингу міжнародним рейтингом WWL: Franchising 2023

24/ 11/ 2023
  Who’s Who Legal восьмий рік поспіль відзначив партнерку та керівницю практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko — Анжелу Махінову в рейтингу WWL: Franchising 2023. Зокрема, у довіднику зазначено, що: «Анжела Махінова з Sayenko Kharenko – професіонал, що добре знає законодавство, комерційно обізнана та прагматична в порадах». До звіту WWL потрапрапляють і можуть заслужено вважатися лідерами у своїй професії лише ті практики, хто здобув найбільшу кількість рекомендацій від колег та клієнтів, Анжела Махінова є однією з них. Останнє видання WWL: Franchise налічує 636 провідних світових юристів із 517 фірм у 72 юрисдикціях у сфері франчайзингу. Вони були обрані завдяки їхньому великому досвіду та майстерності в наданні допомоги франчайзерам та франчайзі з питань структурування системи, вирішення спорів, регуляторних труднощів та транзакційних питань. Who’s Who Legal складає рейтинг найкращих юристів-практиків у різних галузях бізнес-права з 1996 року. Даний звіт покликаний знизити короткострокові витрати на пошуки адвоката. До того ж він має на меті зменшити транзакційні витрати та ризик найму недосвідченого юриста. Посібник слугує ресурсом для бізнесу, який хоче перевірити репутацію досвідчених юристів, рекомендованих іншою стороною.

Who’s Who Legal восьмий рік поспіль відзначив партнерку та керівницю практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko — Анжелу Махінову в рейтингу WWL: Franchising 2023. Зокрема, у довіднику зазначено, що: «Анжела Махінова з Sayenko Kharenko – професіонал, що добре знає законодавство, комерційно обізнана та прагматична в порадах».

До звіту WWL потрапрапляють і можуть заслужено вважатися лідерами у своїй професії лише ті практики, хто здобув найбільшу кількість рекомендацій від колег та клієнтів, Анжела Махінова є однією з них.

Останнє видання WWL: Franchise налічує 636 провідних світових юристів із 517 фірм у 72 юрисдикціях у сфері франчайзингу. Вони були обрані завдяки їхньому великому досвіду та майстерності в наданні допомоги франчайзерам та франчайзі з питань структурування системи, вирішення спорів, регуляторних труднощів та транзакційних питань.

Who’s Who Legal складає рейтинг найкращих юристів-практиків у різних галузях бізнес-права з 1996 року. Даний звіт покликаний знизити короткострокові витрати на пошуки адвоката. До того ж він має на меті зменшити транзакційні витрати та ризик найму недосвідченого юриста. Посібник слугує ресурсом для бізнесу, який хоче перевірити репутацію досвідчених юристів, рекомендованих іншою стороною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: