fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Антіка» третій рік поспіль визнана The Legal 500 EMEA топ-фірмою України в галузі енергетики

18/ 04/ 2019
  Третій рік поспіль міжнародне дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa – 2019 Edition називає ЮФ «Антіка» кращою юридичною фірмою України в галузі енергетики.  А партнера Олександра Буртового визнано кращим юристом у цій сфері. Також за результатами дослідження, фірма отримала високі рекомендації у практиках вирішення спорів, комерційного, корпоративного права та M&A, нерухомості та будівництва. Міжнародне дослідження The Legal 500 EMEA 2019 назвало «Антіку» лідером у енергетичній галузі. Партнер фірми Олександр Буртовий визнаний кращим юристом у цій сфері. Також відзначено професійні якості та досвід успішної роботи над проектами керуючого партнера, д.ю.н. Олексія Кота та партнера фірми Сергія Корнієнка. «Енергетичне право є складним, багатокомпонентним та надзвичайно цікавим. Особливо це стосується України, де реформи тривають і, мабуть, триватимуть ще довгий час, а норми та правила регулювання окремих ринків та підгалузей залишатимуться нестійкими та змінюватимуться ще не один раз. Та я впевнений, що той колектив, який вдалося створити за досить невеликий проміжок часу, готовий до будь-яких викликів та вирішення найскладніших задач, які ставитимуть наші клієнти», – зазначив партнер ЮФ «Антіка» Олександр Буртовий. За даними міжнародного рейтингу, партнер фірми, к.ю.н. Максим Корчагін потрапив до топ-5 «Юристів наступного покоління» у практиці вирішення спорів. Окрім того, клієнти високо оцінили ЮФ «Антіка» в галузі комерційного, корпоративного права та M&A, зазначивши, що вона має досвідчену команду, зокрема партнерів Олексія Кота, Олександра Буртового та Сергія Корнієнка.  «Антіка» отримала відзнаку й у практиці вирішення спорів. Клієнти зазначають, що «фірма, безумовно, заслуговує на високі рекомендації», зокрема, її партнери Андрій Кузнецов, Олексій Кот та Максим Корчагін, який є «зіркою, що сходить». Також клієнти високо оцінили ЮФ «Антіка» та експертизу її партнерів Олександра Буртового та Олексія Кота в практиці «Нерухомість та будівництво».  «Наш успіх в різних практиках став можливим завдяки злагодженій роботі професійної команди юристів, а також завдяки визнанню та довірі наших клієнтів та партнерів», – підкреслив керуючий партнер ЮФ «Антіка», д.ю.н. Олексій Кот. Варто зазначити, що щорічний незалежний рейтинг міжнародного юридичного довідника The Legal 500 публікується протягом 30 років. Він охоплює  125 юрисдикцій та є одним з найбільш престижних рейтингових систем у світі в сфері юридичних послуг. За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк Тел.: 050 392 23 69 Е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

Третій рік поспіль міжнародне дослідження The Legal 500 Europe, Middle East & Africa – 2019 Edition називає ЮФ «Антіка» кращою юридичною фірмою України в галузі енергетики.  А партнера Олександра Буртового визнано кращим юристом у цій сфері. Також за результатами дослідження, фірма отримала високі рекомендації у практиках вирішення спорів, комерційного, корпоративного права та M&A, нерухомості та будівництва.

Міжнародне дослідження The Legal 500 EMEA 2019 назвало «Антіку» лідером у енергетичній галузі. Партнер фірми Олександр Буртовий визнаний кращим юристом у цій сфері. Також відзначено професійні якості та досвід успішної роботи над проектами керуючого партнера, д.ю.н. Олексія Кота та партнера фірми Сергія Корнієнка.

«Енергетичне право є складним, багатокомпонентним та надзвичайно цікавим. Особливо це стосується України, де реформи тривають і, мабуть, триватимуть ще довгий час, а норми та правила регулювання окремих ринків та підгалузей залишатимуться нестійкими та змінюватимуться ще не один раз. Та я впевнений, що той колектив, який вдалося створити за досить невеликий проміжок часу, готовий до будь-яких викликів та вирішення найскладніших задач, які ставитимуть наші клієнти», – зазначив партнер ЮФ «Антіка» Олександр Буртовий.

За даними міжнародного рейтингу, партнер фірми, к.ю.н. Максим Корчагін потрапив до топ-5 «Юристів наступного покоління» у практиці вирішення спорів.

Окрім того, клієнти високо оцінили ЮФ «Антіка» в галузі комерційного, корпоративного права та M&A, зазначивши, що вона має досвідчену команду, зокрема партнерів Олексія Кота, Олександра Буртового та Сергія Корнієнка.

 «Антіка» отримала відзнаку й у практиці вирішення спорів. Клієнти зазначають, що «фірма, безумовно, заслуговує на високі рекомендації», зокрема, її партнери Андрій Кузнецов, Олексій Кот та Максим Корчагін, який є «зіркою, що сходить».

Також клієнти високо оцінили ЮФ «Антіка» та експертизу її партнерів Олександра Буртового та Олексія Кота в практиці «Нерухомість та будівництво».

 «Наш успіх в різних практиках став можливим завдяки злагодженій роботі професійної команди юристів, а також завдяки визнанню та довірі наших клієнтів та партнерів», – підкреслив керуючий партнер ЮФ «Антіка», д.ю.н. Олексій Кот.

Варто зазначити, що щорічний незалежний рейтинг міжнародного юридичного довідника The Legal 500 публікується протягом 30 років. Він охоплює  125 юрисдикцій та є одним з найбільш престижних рейтингових систем у світі в сфері юридичних послуг.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк

Тел.: 050 392 23 69

Е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: