fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЮФ “АНТІКА” консультує АВТ Баварія з питань реструктуризації бізнесу та будівництва об‘єктів комерційного призначення

08/ 09/ 2017
  АВТ Баварія, офіційний імпортер автомобілів BMW та MINI в Україні, реалізує проект з реорганізації бізнесу. Основна мета проекту - побудова сучасної та максимально ефективної системи управління, а також підвищення корпоративної безпеки та комфорту обслуговування клієнтів за рахунок введення в експлуатацію нових адміністративних, торгівельних та технічних потужностей, а також чіткого структурування бізнесу за напрямками, побудови захищеної структури активів, тощо. Повний юридичний супровід проекту здійснює ЮФ «Антіка». Для забезпечення максимальної ефективності роботи над проектом в ЮФ «Антіка» (Фірма) створено декілька робочих груп юристів різної спеціалізації. Група під керівництвом партнера Фірми Андрія Кузнецова працювала над корпоративними, податковими, трудовими та іншими аспектами проекту. На етапі розробки концепції реорганізації бізнесу Клієнта та стратегічного планування її впровадження до роботи було залучено партнерів Фірми Олександра Буртового та Сергія Корнієнко, який, на стадії реалізації, відповідав також за роботу в сфері корпоративного права, отримання необхідних дозвільних документів тощо. Старший юрист Фірми Олександра Федоренко була сконцентрована на забезпеченні виконання трудових та податкових аспектів проекту реорганізації бізнесу Клієнта. Слід зазначити, що одним з непересічних елементів проекту стало успішне завершення будівництва та приймання в експлуатацію першого пускового комплексу першої черги будівництва імпортерського центру в Бориспільському районі Київської області, а також придбання права власності на завершений будівництвом об`єкт компанією з управління активами, що входить до групи компаній Клієнта. Новий імпортерський центр відповідає всім корпоративним стандартам і вимогам виробників автомобілів та стане найбільшим майданчиком для експонування, продажу та оригінального сервісного обслуговування автомобілів BMW, Rolls Royce та MINI на території України. Над виконанням задачі працювала команда юристів під керівництвом партнера Олександра Буртового у складі старших юристів Василя Шеретька й Олександра Третьякова, а також юриста Інни Коваль.  Урочисте відкриття об‘єкту відбулося 31 серпня 2017р. Загальне керівництво та координацію роботи груп в рамках проекту здійснював керуючий партнер Фірми Олексій Кот.

АВТ Баварія, офіційний імпортер автомобілів BMW та MINI в Україні, реалізує проект з реорганізації бізнесу. Основна мета проекту – побудова сучасної та максимально ефективної системи управління, а також підвищення корпоративної безпеки та комфорту обслуговування клієнтів за рахунок введення в експлуатацію нових адміністративних, торгівельних та технічних потужностей, а також чіткого структурування бізнесу за напрямками, побудови захищеної структури активів, тощо. Повний юридичний супровід проекту здійснює ЮФ «Антіка».

Для забезпечення максимальної ефективності роботи над проектом в ЮФ «Антіка» (Фірма) створено декілька робочих груп юристів різної спеціалізації.

Група під керівництвом партнера Фірми Андрія Кузнецова працювала над корпоративними, податковими, трудовими та іншими аспектами проекту. На етапі розробки концепції реорганізації бізнесу Клієнта та стратегічного планування її впровадження до роботи було залучено партнерів Фірми Олександра Буртового та Сергія Корнієнко, який, на стадії реалізації, відповідав також за роботу в сфері корпоративного права, отримання необхідних дозвільних документів тощо. Старший юрист Фірми Олександра Федоренко була сконцентрована на забезпеченні виконання трудових та податкових аспектів проекту реорганізації бізнесу Клієнта.

Слід зазначити, що одним з непересічних елементів проекту стало успішне завершення будівництва та приймання в експлуатацію першого пускового комплексу першої черги будівництва імпортерського центру в Бориспільському районі Київської області, а також придбання права власності на завершений будівництвом об`єкт компанією з управління активами, що входить до групи компаній Клієнта. Новий імпортерський центр відповідає всім корпоративним стандартам і вимогам виробників автомобілів та стане найбільшим майданчиком для експонування, продажу та оригінального сервісного обслуговування автомобілів BMW, Rolls Royce та MINI на території України. Над виконанням задачі працювала команда юристів під керівництвом партнера Олександра Буртового у складі старших юристів Василя Шеретька й Олександра Третьякова, а також юриста Інни Коваль.  Урочисте відкриття об‘єкту відбулося 31 серпня 2017р.

Загальне керівництво та координацію роботи груп в рамках проекту здійснював керуючий партнер Фірми Олексій Кот.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: