fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анна Монахова приєдналась до партнерства VBpartners

01/ 03/ 2024
  Юридичний бутик VBpartners повідомляє про розширення партнерського складу фірми. Анна Монахова приєдналась до партнерства як Business Partner. Понад 10 років Анна успішно формує BD-стратегію VB та здійснює менеджмент політик компанії. Її експертиза дозволила відчутно розширити клієнтський портфель та партнерську мережу в різних юрисдикціях. До команди Анна приєдналась у 2014 році на позицію PR & Marketing manager, згодом очолила BD-напрямок. Серед списку її досягнень – ефективне керівництво всіма маркетинговими активностями фірми та імплементація стандарту client care. Анна сприяла реформації компанії в юридичний бутик з акцентом на двох ключових практиках – White-Collar Crime та Dispute Resolution. Успішна інтеграція HR-функції в фірмі – її вагомий внесок. Управління талантами залишається сьогодні одним з головних фокусів уваги Анни. HR-стратегія VB направлена на розвиток кожного члена команди, формування нової генерації адвокатів WCC в Україні. Партнер-засновник VBpartners Володимир Ващенко коментує партнерство: «Анна багато років успішно налагоджувала бізнес-процеси та задавала енергійний ритм для розвитку нашої фірми. Саме завдяки її старанням, VBpartners – збалансована команда з сильними гравцями. Новий статус Анни є черговим етапом трансформації фірми, що дозволить зміцнити наші лідерські позиції. Впевнений, що її експертиза допоможе закріпити першість фірми в нових нішах – Cross-border Investigations та Sanctions. Приєднання до партнерства спеціаліста з управління та розвитку людського капіталу є інноваційним трендом лідерів глобального юридичного світу. Таким рішенням вкотре підтверджуємо наш статус трендсеттера національного ринку».

Юридичний бутик VBpartners повідомляє про розширення партнерського складу фірми. Анна Монахова приєдналась до партнерства як Business Partner.

Понад 10 років Анна успішно формує BD-стратегію VB та здійснює менеджмент політик компанії. Її експертиза дозволила відчутно розширити клієнтський портфель та партнерську мережу в різних юрисдикціях.

До команди Анна приєдналась у 2014 році на позицію PR & Marketing manager, згодом очолила BD-напрямок.

Серед списку її досягнень – ефективне керівництво всіма маркетинговими активностями фірми та імплементація стандарту client care. Анна сприяла реформації компанії в юридичний бутик з акцентом на двох ключових практиках – White-Collar Crime та Dispute Resolution.

Успішна інтеграція HR-функції в фірмі – її вагомий внесок. Управління талантами залишається сьогодні одним з головних фокусів уваги Анни. HR-стратегія VB направлена на розвиток кожного члена команди, формування нової генерації адвокатів WCC в Україні.

Партнер-засновник VBpartners Володимир Ващенко коментує партнерство:

«Анна багато років успішно налагоджувала бізнес-процеси та задавала енергійний ритм для розвитку нашої фірми. Саме завдяки її старанням, VBpartners – збалансована команда з сильними гравцями. Новий статус Анни є черговим етапом трансформації фірми, що дозволить зміцнити наші лідерські позиції. Впевнений, що її експертиза допоможе закріпити першість фірми в нових нішах – Cross-border Investigations та Sanctions.

Приєднання до партнерства спеціаліста з управління та розвитку людського капіталу є інноваційним трендом лідерів глобального юридичного світу. Таким рішенням вкотре підтверджуємо наш статус трендсеттера національного ринку».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: