fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Андрій Нікіфоров, радник Kinstellar, обраний керівником Комітету з банківського, фінансового та страхового права Асоціації правників України

22/ 01/ 2018
  Січень 2018 року – Андрій Нікіфоров, радник і голова банківської та фінансової практики київського офісу Kinstellar, обраний керівником Комітету з банківського, фінансового та страхового права Асоціації правників України (АПУ). Відповідне рішення було затверджено на засіданні правління АПУ 19 грудня 2017 року за результатами електронного голосування членів професійного об’єднання. Андрій Нікіфоров здійснюватиме керівництво роботою Комітету протягом 2018–2019 років. Своє призначення Андрій коментує так: “АПУ є найдинамічнішою та найпотужнішою організацію правників в Україні. Для мене велика честь очолити Комітет з банківського, фінансового та страхового права АПУ. За мого керівництва діяльність Комітету буде спрямована на вдосконалення законодавства з метою підвищення рівня захисту прав кредиторів та інвесторів в Україні, покращення умов для фінансування інфраструктурних та інших проектів, а також збільшення державної фінансової підтримки українського експорту. Комітет має бути платформою для активної взаємодії між членами Комітету, представниками влади та іншими експертами на ринку фінансових послуг“. Андрій є практикуючим юристом з 2003 року та має великий досвід у сфері фінансування, ринків капіталу, реструктуризації заборгованості, регулювання фінансових послуг та М&А. Андрій Нікіфоров входить до числа рекомендованих юристів у сфері банківського, фінансового права та ринків капіталу за версією Legal 500 2017 та IFLR1000 2018. Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році. АПУ об’єднує більше шести тисяч правників, серед яких: консультанти, адвокати, нотаріуси, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Наразі в АПУ функціонує 23 комітети, націлені на розвиток юридичної професії, удосконалення законодавства, побудову ефективних відносин з державними органами та сприяння проведенню державних реформ. У разі виникнення питань звертайтесь до Андрія Нікіфорова, радника, за адресою [email protected], або відвідайте наш сайт.

Січень 2018 року – Андрій Нікіфоров, радник і голова банківської та фінансової практики київського офісу Kinstellar, обраний керівником Комітету з банківського, фінансового та страхового права Асоціації правників України (АПУ). Відповідне рішення було затверджено на засіданні правління АПУ 19 грудня 2017 року за результатами електронного голосування членів професійного об’єднання.

Андрій Нікіфоров здійснюватиме керівництво роботою Комітету протягом 2018–2019 років. Своє призначення Андрій коментує так: “АПУ є найдинамічнішою та найпотужнішою організацію правників в Україні. Для мене велика честь очолити Комітет з банківського, фінансового та страхового права АПУ. За мого керівництва діяльність Комітету буде спрямована на вдосконалення законодавства з метою підвищення рівня захисту прав кредиторів та інвесторів в Україні, покращення умов для фінансування інфраструктурних та інших проектів, а також збільшення державної фінансової підтримки українського експорту. Комітет має бути платформою для активної взаємодії між членами Комітету, представниками влади та іншими експертами на ринку фінансових послуг“.

Андрій є практикуючим юристом з 2003 року та має великий досвід у сфері фінансування, ринків капіталу, реструктуризації заборгованості, регулювання фінансових послуг та М&А. Андрій Нікіфоров входить до числа рекомендованих юристів у сфері банківського, фінансового права та ринків капіталу за версією Legal 500 2017 та IFLR1000 2018.

Асоціація правників України – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році. АПУ об’єднує більше шести тисяч правників, серед яких: консультанти, адвокати, нотаріуси, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Наразі в АПУ функціонує 23 комітети, націлені на розвиток юридичної професії, удосконалення законодавства, побудову ефективних відносин з державними органами та сприяння проведенню державних реформ.

У разі виникнення питань звертайтесь до Андрія Нікіфорова, радника, за адресою [email protected], або відвідайте наш сайт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: