fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Амадеус Марин» на Агро Форумі в Амстердамі

18/ 06/ 2018
    Компанія «Амадеус Марин», активно бере участь в різних, профільних конференціях як на території України так і в інших країнах. В кінці травня 2018 року наша компанія була учасником Агро Форуму, організованого StrategyCouncil в Амстердамі. Однією з болючих тем, які все частіше озвучуються на подібних заходах є фінансування галузі. Відразу хотіли би зазначити, що організація самого форуму заслуговує на особливу заохочення: високий рівень організації як по доповідачам так і по сервісу заходу, учасники отримали можливість почути цікаві доповіді, брати участь в живих діалогах з колегами, насолодитися приємною і відкритою атмосферою заходу. «Амадеус Марин» представляє залізничну галузь в логістичному ланцюзі експорту зернових і наливних вантажів. Одна з панельних дискусій зачіпала фінансування фондами і великими європейськими банками агросектору України. Зокрема, представники таких структур як ING, FMO, IFC, EBRD висловлювали загальні тенденції в області фінансування. З позитивного можна виділити, що Український агросектор вважають в цілому привабливим, проте все звернено в бік зменшення ризиків, а відповідно і сегрегацію за вибором компаній, що фінансуються, в сторону великих, надійних холдингів. Головне питання: «Що робити середньому і малому бізнесу без адміністративного ресурсу?» залишається не вирішеним і відкритим. На подібних заходах ми постійно ставимо це питання банкам і фондам, на жаль чіткого розуміння або алгоритму дій не отримуємо. Одна з рекомендацій, яку ми отримали на даному Агро Форумі - «Звертайтеся в локальні банки», на жаль не вирішує проблем логістичної галузі. Банки України дуже слабо розбираються в специфіці логістики і фінансують тільки за звичними, зрозумілими схемами - під заставу нерухомості, наприклад. Що робити в такій ситуації? Поки тільки одне - намагатися донести свою позицію до фінансових структур. Пояснити, показати основи нашого бізнесу, підвищити розуміння того, що ми цікава і перспективна галузь для інвестування. Для цього дуже важлива консолідація логістичних компаній і регулярна присутність на подібних форумах або конференціях. Впевнені пройде не так багато часу і ми доведемо структурам, що здійснюють фінансування, що і наш бізнес досить привабливий, а найголовніше не такий ризиковий, як може здатися при першому погляді. Ланцюжок поставки вантажу на експорт не може якісно працювати без надійних логістичних компаній, що стабільно розвиваються.
01/

 

Компанія «Амадеус Марин», активно бере участь в різних, профільних конференціях як на території України так і в інших країнах. В кінці травня 2018 року наша компанія була учасником Агро Форуму, організованого StrategyCouncil в Амстердамі. Однією з болючих тем, які все частіше озвучуються на подібних заходах є фінансування галузі.

Відразу хотіли би зазначити, що організація самого форуму заслуговує на особливу заохочення: високий рівень організації як по доповідачам так і по сервісу заходу, учасники отримали можливість почути цікаві доповіді, брати участь в живих діалогах з колегами, насолодитися приємною і відкритою атмосферою заходу.

«Амадеус Марин» представляє залізничну галузь в логістичному ланцюзі експорту зернових і наливних вантажів. Одна з панельних дискусій зачіпала фінансування фондами і великими європейськими банками агросектору України. Зокрема, представники таких структур як ING, FMO, IFC, EBRD висловлювали загальні тенденції в області фінансування. З позитивного можна виділити, що Український агросектор вважають в цілому привабливим, проте все звернено в бік зменшення ризиків, а відповідно і сегрегацію за вибором компаній, що фінансуються, в сторону великих, надійних холдингів. Головне питання: «Що робити середньому і малому бізнесу без адміністративного ресурсу?» залишається не вирішеним і відкритим. На подібних заходах ми постійно ставимо це питання банкам і фондам, на жаль чіткого розуміння або алгоритму дій не отримуємо. Одна з рекомендацій, яку ми отримали на даному Агро Форумі – «Звертайтеся в локальні банки», на жаль не вирішує проблем логістичної галузі. Банки України дуже слабо розбираються в специфіці логістики і фінансують тільки за звичними, зрозумілими схемами – під заставу нерухомості, наприклад.

Що робити в такій ситуації? Поки тільки одне – намагатися донести свою позицію до фінансових структур. Пояснити, показати основи нашого бізнесу, підвищити розуміння того, що ми цікава і перспективна галузь для інвестування. Для цього дуже важлива консолідація логістичних компаній і регулярна присутність на подібних форумах або конференціях. Впевнені пройде не так багато часу і ми доведемо структурам, що здійснюють фінансування, що і наш бізнес досить привабливий, а найголовніше не такий ризиковий, як може здатися при першому погляді. Ланцюжок поставки вантажу на експорт не може якісно працювати без надійних логістичних компаній, що стабільно розвиваються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: