fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Альона Онищенко обрана до Pro Bono комітету Міжнародної асоціації торговельних марок (INTA) на 2022-2023 рр.

12/ 10/ 2021
  Альона Онищенко, директорка з маркетингу та розвитку Sayenko Kharenko, була призначена до Pro Bono комітету INTA на термін 2022–2023 рр. У процесі роботи у комітеті Альона буде долучатися до визначення та розробки можливостей отримання юридичної допомоги благодійними та некомерційними організаціями, представниками малого та середнього бізнесу. Комітет також відповідає за підвищення обізнаності щодо pro bono ініціатив INTA та розробляє стратегії розвитку партнерства з іншими юридичними та неправовими pro bono програмами. «Для мене велика честь бути призначеною до pro bono Комітету INTA на 2022-2023 рр. і стати єдиним фахівцем із маркетингу в його складі. Sayenko Kharenko завжди підтримує різноманітні благодійні ініціативи, адже напрям корпоративної соціальної відповідальності є важливою частиною діяльності фірми. Ми добре розуміємо, що жоден бізнес не може бути поза суспільством, і не долучатися до вирішення його проблем. Лише за останніх п’ять років ми реалізували та підтримали понад сотню різноманітних за масштабом та направленістю КСВ проєктів: від таких гучних як «Сила підпису» до вузькоспрямованих, як-от юридичний гакатон з автоматизації типових справ юридичних клінік», – коментує Альона. Міжнародна асоціація торговельних марок (International Trademark Association, INTA) – міжнародна асоціація власників торговельних марок, а також професіоналів у цій сфері. Діяльність асоціації спрямована на підтримання торговельних марок і супутньої інтелектуальної власності аби сприяти підвищенню довіри споживачів, економічному розвитку та інноваціям. Серед членів INTA – майже 6 500 організацій зі 185 країн. Членами ІNTA є понад 34 350 професіоналів у галузі торговельних марок. Серед них – власники брендів, як провідних корпорацій, так і малого і середнього бізнесу, юридичні фірми та неприбуткові організації. Цього року понад 3 900 бажаючих подали документи для добору до комітетів.

Альона Онищенко, директорка з маркетингу та розвитку Sayenko Kharenko, була призначена до Pro Bono комітету INTA на термін 2022–2023 рр.

У процесі роботи у комітеті Альона буде долучатися до визначення та розробки можливостей отримання юридичної допомоги благодійними та некомерційними організаціями, представниками малого та середнього бізнесу. Комітет також відповідає за підвищення обізнаності щодо pro bono ініціатив INTA та розробляє стратегії розвитку партнерства з іншими юридичними та неправовими pro bono програмами.

«Для мене велика честь бути призначеною до pro bono Комітету INTA на 2022-2023 рр. і стати єдиним фахівцем із маркетингу в його складі. Sayenko Kharenko завжди підтримує різноманітні благодійні ініціативи, адже напрям корпоративної соціальної відповідальності є важливою частиною діяльності фірми. Ми добре розуміємо, що жоден бізнес не може бути поза суспільством, і не долучатися до вирішення його проблем. Лише за останніх п’ять років ми реалізували та підтримали понад сотню різноманітних за масштабом та направленістю КСВ проєктів: від таких гучних як «Сила підпису» до вузькоспрямованих, як-от юридичний гакатон з автоматизації типових справ юридичних клінік», – коментує Альона.

Міжнародна асоціація торговельних марок (International Trademark Association, INTA) – міжнародна асоціація власників торговельних марок, а також професіоналів у цій сфері. Діяльність асоціації спрямована на підтримання торговельних марок і супутньої інтелектуальної власності аби сприяти підвищенню довіри споживачів, економічному розвитку та інноваціям. Серед членів INTA – майже 6 500 організацій зі 185 країн. Членами ІNTA є понад 34 350 професіоналів у галузі торговельних марок. Серед них – власники брендів, як провідних корпорацій, так і малого і середнього бізнесу, юридичні фірми та неприбуткові організації. Цього року понад 3 900 бажаючих подали документи для добору до комітетів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: